DinoDido isimli üyenin son içerikleri

1. D

Akım korumalı prize 2 tane üçlü priz takmak

Genel olarak telefonu şarj edeceğim veya lambayı açacağım zaman pc kapalı oluyor, sadece aralarındaki mesafe fazla olduğu için ekstra uzatma kablosu kullanıyorum. Yani ürünleri teker teker kullanırsam sıkıntı olucağını düşünmüyorum. Düşüncemde yanıldığım bir nokta varsa belirtirseniz sevinirim...
  2. D

Akım korumalı prize 2 tane üçlü priz takmak

Merhaba arkadaşlar benim aklımda olan ana prize akım korumali priz takıp ona üçlü takıp sonra onada üçlü takmak var biliyorum bi tık saçma fakat başka seçeneğim yok bir üçlüde sadece telefonumu şarj edip lamba için kullaniyorum diğerini ise kasa için kullaniyorum 500w psum var bana ne gibi bi...
  3. D

Kasanın fişini çektikten sonra pat diye ses gelmesi

Peki teşekkür ederim fakat ben yinede akım korumali priz alacağım psu ma güvenmiyorum. Thermaltake kaliteli marka diye biliyorum onda sıkıntı olucağını sanmam
  4. D

Psu un ne hocam benimki frisby markada baya kalitesiz eğer seninki kaliteliyse içimi ferahlaticzm forumda psu dan kaynaklandigini soyluyolarda emin olamadim
  5. D

Merhabalar bu olay daha yeni basima geldi pc nin fişini çektikten sonra aniden klavye mouse un rgb leri yandi ve aniden söndü sonra tabir etmesi zorda pat diye bir ses geldi bidaha denedim yine oldu neden olabilir?
  6. D

James Donkey 512gb m2 ssd için bu değerler iyi mi?

9 aydır James Donkey m2 ssd sını kullanıyorum 512gb olan bu değerler iyi mi? merak ettim cevaplarsanız sevinirim
  7. D

Acer KB242YH Monitör Alınır mı?

https://ty.gl/b1redrh7gg internette gezinirken bu monitörü buldum ikinci monitör olarak kullanmayı düşünüyorum birincisinde hoparlör olmadiğı için ekstra hoparlörlü bir şey arıyordum. Kriterlerimi karşılıyor gibi sizce bu alınır mı? veya alınmaz ise önerileriniz nelerdir. Bütçem:2000-3000 TL
  8. D

H610 anakaarta nasıl ssd takılır

hayır aldımda m2 ssd var ekstra depolama istiyorum ondan dolayı
  9. D

peki saol ne gibi bi ssd önerirsin
  10. D

1000 1500 TL ye sata ssd onerısı mümkünse 500gb 1tb

h610 anakarta sata ssd almayı dusunuyorum öneriniz varmıdır butce 1000 1500 TL
  11. D

asusun h610 anakartı var ve sata ssd takmak ıstıyorum fakat nasıl takılacagını bılmıyorum yardım edersenız sevınırım
  12. D

Frisby 500w psu değişmem gerekmı

merhaba zamanında cahıllık ettım ve frısby 500w psu aldım ucuz olsun dıye sistemım 3060 ve i3 12100f lütfen şaka yapmayın c4 vs. diye sadece sizce değiştirilmelimi veya eger patlayacagını dusunmuyorum fakat eger patlarsa bılgısayarın dıger bılesenlerıne bir zarar gelirmi
  13. D

valorantta işlemcim 70 80 derece i3 12100f

İşlemcim i3 12100f ekran kartım 3060 stok fan kullanıyorum valorantta sıcaklık degerını merak ettım ve core temp ındırdım baktıgımda 70 75 arası idi sizce stok fandan devammı etmelıyım yoksa önerdiğiniz bi soğutucu tipi varmı fazla anlamıyorum bu işlerden
  14. D

valorantta 70 75 derece sıcaklık i3 12100f

peki teşekkür ederim
  15. D

valorantta 70 75 derece sıcaklık i3 12100f

İşlemcim i3 12100f ekran kartım 3060 stok fan kullanıyorum valorantta sıcaklık degerını merak ettım ve core temp ındırdım baktıgımda 70 75 arası idi sizce stok fandan devammı etmelıyım yoksa önerdiğiniz bi soğutucu tipi varmı fazla anlamıyorum bu işlerden
Top Bottom