dissendius isimli üyenin son içerikleri

1. D

R1 Pro Max alıcam ama stok yok Wraith stokları ne zaman yenilenir

Konuyu gören veya takip eden arkadaşlar stoklar yenilendi bilginiz olsun.
  2. D

Bu forumu ve forumdaki insanları çok küçümsüyorsun buradan hiçbir yerde bulamadığım şeyleri öğrendim ben. At gözlüğünü çıkarmanı tavsiye ederim. 1711527851 Shapei claw tutuşa çok uygun değil gibi hacım bana uymuyor yani teşekkür ederim önerin için
  3. D

Hitap ettiğim kitle sıradan DA forum üyeleri değil zaten. Takıntılı bir kaç arkadaş var buralarda bu tür şeyleri takip eden onlardan bilgi almak istedim. Akla ihtiyacım yok, hitap ettiğim kişilerden bilgi almaya ihtiyacım var dolayısıyla sıyrılmanız çok isabetli oldu.
  4. D

O yolu denemeden buraya yazmak büyük aptallık olurdu zaten. Satıcıya sordum ama net bir şey söylemediler.
  5. D

Arkadaşlar sitenin stok durumunu size sormam saçma biliyorum fakat ne kadar sürede yenilendiğini takip eden birisi vardır ve bir şey söyler diye bir sormak istedim yardımcı olursanız çok sevinirim. Mouse’um yok şu an stoklar yenilenene kadar ekstra idarelik bir mouse almak istemiyorum ondan...
  6. D

Longteng Huoyun · E-Sport Mouse Pad düşük senste problem çıkarır mı

Arkadaşlar başlıkta gözüktüğü üzere bu mouse padi kullanırken düşük senste flick shotlarda vs yani hızlı çevirmelerde takılma yaşayan var mı https://klassegear.com/urun/tiger-longteng-huoyun-%c2%b7-e-sports-oyuncu-mouse-pad/
  7. D

xDrive mı? Hawk mı? Exvega mı? Hangisi daha iyi?

Sebebini de söylerseniz sevinirim
  8. D

Gaming Koltuk Bütçe 7k Hawk fab mı xprime king fabric mi

Arkadaşlar bütçem (7k) kısıtlı farkındayım ama malesef durum budur. Almayı düşündüğüm koltuk bu https://www.hawkchair.com/urun/fab-v4-kumas-oyuncu-koltugu Fakat bu fiyatlarda alabileceğim bundan daha iyi olduğunu söyleyebileceğiniz bir koltuk var mı 1711262817 Bazı konularda şu koltuğu önerenler...
  9. D

VGN DRAGONFLY F1 PRO MU ? VGN VXE R1 PRO MU ?

Tamamdır çok teşekkürler
  10. D

Claw tutuş için bir sorun olur mu vgnde
  11. D

Her yerde kesinlikle f1 alın demelerinin sebebi nedir peki ? Teknik özelliklerine baktım aynı ama bir farkı var ki öneriyorlar diye düşünüyorum bilginiz var mı bu konu hakkında aydınlatırsanız sevinirim baya kararsız kaldım çünkü
  12. D

Aşırı kararsız kaldım iki mouse arasında. Her iki model de tükenecek gibi o yüzden bir an önce sipariş vermek istiyorum. Yardımcı olur musunuz ? DRAGONFLY F1 PRO: https://wraithesports.com/products/vgn-dragonfly-wireless-mouse?variant=42613557854401 VXE R1 PRO...
  13. D

2k bandında kablosuz mouse ve 2k bandında kablosuz kulaklık önerisi

Adını ilk defa duydum biraz araştırayım dedim millet bu mouse'a resmen aşık hocam galiba bunu alacağım ama pro maxi bitmiş bulabilirsem pro max alacağım Bu mouse hakkında ne düşünüyorsunuz...
  14. D

2k bandında kablosuz mouse ve 2k bandında kablosuz kulaklık önerisi

İki ürüne harcamak için kendime toplam 5 bin TL sınır koydum. Biliyorum bütçe kısıtlı ama şu an elimden gelen bu. Kablosuz mouse ve kablosuz kulaklık önerebilir misiniz
  15. D

Ryzen 5 7600 sistem için 2 k bütçeli hava soğutma önerisi

Hocam ürün hala kargoya verilmedi iptal edebilirim. Bu fiyat bandında veya biraz üstünde önerebileceğin daha memnun edecek bir sıvı soğutma önerin var mı
Top Bottom