Diyojn isimli üyenin son içerikleri

1. D

Game store computer güvenilir mi

Fiyatları cazip geldi, bir ali cengiz oyunu varmış gibi bir hissiyat aldım, sizce güvenilir mi ve fiyatı(7400tl) iyi mi?
  2. D

Ekran kartları arasındaki fark

Arkadaşlar, monster notebook alıcaktım ki iki laptop arasında kaldım her şeyiyle aynı biri rtx3050 biride 3050ti, arasındaki fiyat farkı 600 TL değer mi?
  3. D

monster tulpar t5 v22.1 alınır mı 14.500tl

Kanka monsterı hepsiburadadan alsam ömür boyu garanti oluyor mu
  4. D

Laptop alırken karar verme sorunsalı

Bildiğiniz üzere laptop fiyatları aldı başını gitti, şu indirime bekle, şunu yap bunu yap aylardır bir laptop alamadım, sizce bu laptop alınır mı? Önerilere kapı sonuna kadar açık (bütçe:10k)
  5. D

f\p sistem bugün saat kaçta

İg hikayesinde geliyor diye paylaşmış hazırda bekle her an patlatabilir
  6. D

Teknosa'nın çılgın kampanyası

Some 20 karekter problems sorry 1636061496 Eyvallah agalar, tamam ben indirim kovalamaya devam, bir sonraki kampanyada görüşürüz o zaman
  7. D

Teknosa'nın çılgın kampanyası

Reklamda görür görmez sazan gibi atlamamla, soluğu burda almam bir oldu, laptop sizce nasıl, (sadece csgo oynıcam)?
  8. D

Port yok probleminin çözümü nedir

Yaklaşık 2 yıl önceye kadar türk telekom kullanıyordum, köye taşındıktan sonra interneti kapattırdık, gel zaman git zaman tekrar aynı eve döndük, internet bağlatmak için türk telekoma gittiğimde oradaki yetkili port olmadığını,interneti bağlatamayacağını ve ancak ön talepte bulunduğum taktirde...
  9. D

Papara black card atm limit

Papara black card a atmden aylık en fazla ne kadar nakit yükleyebilirim?
  10. D

Acil Sice almalımıyım

Babamdan yana sıkıntı yok sence alınır mı
  11. D

Acil Sice almalımıyım

Arkadaşlar lütfen bir el atın,babam her an kararından dönebilir hemen cevaplarınızı bana fırlatın 1633768730 Fiyatı 10300
  12. D

Bankkartlarda çekme limiti

Ziraatın bankkartlarından(üstünde alışveriş yapar,para çeker yazıyor)internetten tek seferde 10bin lira çekebilir mi?
Top Bottom