DızcıFaruk01 isimli üyenin son içerikleri

1. DızcıFaruk01

Pny cs 3140 1 tb ne kadar eder

tamamdır hocam sağolun
  2. DızcıFaruk01

Hocam az değil mi sanki 5000-7000 falan okuma yazması vat
  3. DızcıFaruk01

Pny cs 3140 1 tb m2 ssd var bende arkadaşlar sistemimi satıyorum bi abiye ekstra istedi ne kadar vermeliyim 1 sene bile olmadı alalı kullanmadım 100 sağlığı
  4. DızcıFaruk01

Sistemi mi satıyorum fiyati fazla mi uygun mudur sizce

Hocam hepinize teşekkürler gecen hafta ne kadar eder diye sormuştum kimse cevap vermemisti böyle bi yöntem uyguladım fiyat belirlemek için
  5. DızcıFaruk01

Sistemi mi satıyorum fiyati fazla mi uygun mudur sizce

sistemim böyle 20 bin civari düşünüyorum sizce ederi ne kadardır
  6. DızcıFaruk01

sistemim ne kadar eder acil nakit ihtiyacım var satacağım

sistemimin ederi ne kadar piyasanı durumunu bilmiyorum yardımcı olur musunuz 11400f intel msi b560 m pro vdh anakart shappire 6600xt pulse 6gb pny 1 tb m2 7000/5000 okuma kingston a2000 500 gb m2 xpg gammix d30 8x2 16 gb ram snowman işlemci soğutucu fsp hydro 700w psu vento neptune gaming...
  7. DızcıFaruk01

redmi note 11 alınır mı?

6k civarı telefon alacağım note11 alınır mı? benim hoşuma gitti daha iyi bir model varmı alınabilecek
  8. DızcıFaruk01

Ptt avmden telefon alınır mi?

Satıcı bitti bitiyor 5-6k bütçem var 5588 liraya note 10 s buldum alınır mi problem olurmu
  9. DızcıFaruk01

5k civarı telefon tavsiye edermisiniz acil

Telefonum çöp oldu yeni telefon almam lazım 5 dk civarı telefon önerir misiniz? Techno Camon 18p nasıldır daha iyisi bulunurmu
  10. DızcıFaruk01

5k civarı telefon önerisi

5k civarı telefon önerir misiniz? günlük kullanım için f/p hangi telefonu almalıyım
  11. DızcıFaruk01

Hocam 18p daha iyi sanki ne diyorsunuz
  12. DızcıFaruk01

Marka guvenilir mi hocam kullaniyor musunuz acaba
  13. DızcıFaruk01

5 k civarı telefon hangi modeli önerirsiniz f/p oyun oynamiyorum normal kullanım için birkaç yıl götürücek bir şey bakıyorum
  14. DızcıFaruk01

Format atarken harddiskim gozukmuyor?

Laptopa Format atarken harddiskim gozukmedi ssd ye kurucaktim zaten ama harddiskim görünmedi depolama kisminda harddiskimin ismi falan gözüküyor ama ekleyemiyorum yardimci olurmusunuz
  15. DızcıFaruk01

Laptopumu formatladim fakat çok yavaşladı

Laptopumu formatladim fakat çok yavasladi sebebi nedir yardımcı olabilecek varmıdır
Top Bottom