Doge isimli üyenin son içerikleri

1. Doge

Yardım ASUS servisi garanti dahilindeki ekran kartının termal macununu değiştirir mi?

ASUS servisinde ekran kartının termal macunu ve termal pedleri 'garanti dahilinde' değiştirenler varsa onların deneyimlerini dinlemek isterim. Birebir tecrübe etmiş kişilerden dinlemek isterim.
  2. Doge

Yardım ASUS servisi garanti dahilindeki ekran kartının termal macununu değiştirir mi?

ASUS ROG RTX 3080 ekran kartım var. Garantisi bitmeye yakınken servise termal macun ve termal ped değişimi talebinde bulunabilir miyim? ASUS servisinde ekran kartının termal macunu ve termal pedleri 'garanti dahilinde' değiştirdiyseniz yaşadığınız iyi/kötü deneyimlerinizi dinlemek isteriz.
  3. Doge

AMD Software yeni sürüm sıkıntılı mı?

Peki neden bu ayarı açma ihtiyacı duydum? Bugüne kadar bu tarz bir sorun yaşamadım. Sorunun kaynağını değil de dolaydı yoldan problemleri çözmüş oldum. Sorunun kaynağını bulabilmeyi isterdim.
  4. Doge

Evet, artık kasma yapmıyor. Ama oyunlarda neden drop yiyeyim ki? Sorunum tam olarak şu şekildeydi:
  5. Doge

Sistemden olamaz. 5700G APU kullanıyorum.
  6. Doge

Birkaç haftadır YouTube'da droplar, LoL'de droplar yiyorum. Sistemim hepsini kaldırıyorken bir anda kasmaya başladı. Format ile her şeyi güncelleyerek kurdum, bir şey değişmedi. Sistemimde sorun yok. Yazılımsal bir sorun olduğu çok belli. Eski bilgisayarımda bile bu sorunlar yok. AMD'nin 23.4.1...
  7. Doge

Yardım Harddisk kapağını şeffaf kapak ile modifiye etmek

Diskin içine toz kaçmadan bunu yapmak biraz zor.
  8. Doge

Bence tam uymuyor. En azından kendi diskimde vida deliklerinde hafif çıkıntı var. Kafanın kendisi de vida deliklerinden yüksek gibi. Orijinal kapağının orta bölümü dışa bükümlüdür. Dolayısıyla cam dümdüz olduğu için camı oturtmaya çalıştığımızda kafaya temas edecek. Artı olarak vida deliklerinin...
  9. Doge

Yaklaşık 10 yıldır kullandığım ve bozsam da pek umurumda olmayacak bir Toshiba HDD'm var. Bunun kapağını mümkün olduğunca tozsuz bir ortamda değiştirmek istiyorum. Amacım HDD'nin metal kapağını, kendi yapacağım şeffaf kapak ile değiştirmek istiyorum. Yapılmış örneklerini internetten bulmak...
  10. Doge

Wacatac.H!ML virüsü nasıl silinir?

Merhaba arkadaşlar. MSI Afterburner indirirken birden fazla virüs yemişim. Diğerlerini haberim olmadan Windows kendisi engellemiş fakat Wacatac.H!ML virüsü bir türlü silinmiyor. Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yaptım tehdit bulunmadı. Bu programları sildikten sonra Windows tehdit...
  11. Doge

Adaptör kablosunu ikiye bölerek LED çalıştırmak mümkün mü?

Merhaba arkadaşlar. Elimde 12 Volt adaptör ve iki adet 12 Volt ile çalışan LED şeritler var. Bu LED şeritleri masanın sağına ve soluna konumlandırmak istiyorum. Her iki şeritte de anahtar olacak. Adaptörün kablosunun bir yarısını sol, diğer yarısını da sağdaki LED için ayırsam sağlıklı...
  12. Doge

Amazon Prime day indirimleri mantıklı mı?

Teşekkürler.
  13. Doge

Amazon Prime day indirimleri mantıklı mı?

Merhaba arkadaşlar. Amazon'dan, birisi yurt dışından olmak üzere satın almak istediğim ürünler var. Prime day indirimlerinden önce fiyat artışı yapıp, ardından indirim yapmış gibi eski fiyatına geri döndürme gibi hamle yapmazlar değil mi? Daha önceden Prime day indirimlerinden alışveriş...
  14. Lian Li RGB LED Şerit

Lian Li RGB LED Şerit

Merhaba arkadaşlar. Lian Li RGB LED Şerit alıcısıyım. Elinde olan varsa ilgilenmek isterim. Örnek resimler;
  15. Cooler Master şerit led

İstanbul Cooler Master şerit led

Merhaba arkadaşlar. Cooler Master Universal isimli bu led aksesuarları arıyorum. Kırmızı, mavi veya RGB olabilir. Cooler Master Maker 5 kasalarının içinde kırmızı renkli olanı çıkıyor. Elinde olan varsa almak isterim. Örnek görselleri aşağıya bıraktım.
Top Bottom