doktorroody isimli üyenin son içerikleri

1. D

8K BÜTÇELİ PC TOPLAMA ÖNERİSİ

Merhaba arkadaşlar güncel ve yenilikçi bir sistem istiyorum bütçe 8k. Hazır sistem olması daha iyi olur veya hazır sistemlerin özelleştirilmiş olanları. Şimdiden teşekkürler
  2. D

Forumun Yaş Ortalamasını Belirliyorum

ben 20 yaşındayım :/
  3. D

gençlere tavsiye

dostum anlamakta güçlük çekiyosun sanırım ama ben tekrar anlatayım. evet böyle bir ihtimal tabii ki de var 2010 da ilk kez girdiğim pybs sınavını 489 alarak kazanmıştım yani ben de bu sınavlar hakkında bilgi sahibiyim her neyse. şimdi sınavdan önce bir taban puan belirlenmiyor ki aşırı mantıksız...
  4. D

gençlere tavsiye

sınava girmeden önce taban puanları mı belirleniyor :D baktığın puanlar geçen sene kazanan minimum puanlar olmasın
  5. D

gençlere tavsiye

tavanı 475 e çekme gibi bi durum yok. senin baktığın geçen senenin taban puanıdır ki o sene ya sorular zordur ya da öğrenciler soruları yapmakta zorlanmışlardır. senin girdiğin sene sorular kolay ve yapılabilir olduğu için sen barajı geçememişsin yani sıralama mevzusu.
  6. D

20-30 liraya Windows 10 pro

hiçbir sıkıntı yok güvenilir bir site bul 15tl civarına office programlarıyla beraber alabilirsin
  7. D

DROP PLUS VS RAZER

izledim kulaklık gerçekten başarılı, mikrofonu vs ama bi tereddütüm vardı sanırım drop plus alacağım. drop plus sanal 7.1 desteği sağlıyor değil mi ?
  8. D

Oyunlarda ani fps düşüşlerinin sebebi ne ?

kullandığın sistemin bileşenlerini söyler misin
  9. D

DROP PLUS VS RAZER

Arkadaşlar 350tl civarında iki kulaklık arasında kaldım sizce hangisi? https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/razer-electra-v2-oyuncu-kulakligi-P232539376?utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel&v=1.40.1 RAZER ELECTRA V2 367TL...
  10. D

MAKSİMUM 350 TL YE KADAR KULAKLIK ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

dışarıda kullanmak için farklı bir kulaklığım var sadece bilgisayarda kullanıcam benim de aklıma drop plus daha çok yatıyor
  11. D

Mouse Olarak kullandığınızı yada sevdiğinizi de yazabilirsiniz

rampage sniper aldım yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum gayet hoş. Yazılım desteği, ele oturaklığı dpi genişliği, malzeme kalitesi gayet iyi sadece biraz ağır geldi bana önerebilirim
  12. D

MAKSİMUM 350 TL YE KADAR KULAKLIK ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Arkadaşlar lütfen kullandıysanız veya çok yakın bir kullanıcıdan yola çıkarak yorum yapın. Aklımda Rampage Drop Plus, Corsair HS30, Logitech g332 var. Bayram dolayısıyla indirime girmesini bekledim fakat durum ortada her geçen gün fiyatlar artıyor. Bunların haricinde de önerilerinizi bekliyorum.
  13. D

12.5k bütçe

psu biraz fazla pahalı geldi gözüme
  14. D

ASUS VS GIGABYTE

Arkadaşlar sizce hangisini tercih edilmeli bütçede bir sıkıntı yok aralarındaki fark nedir? https://www.itopya.com/gigabyte-b450m-h-3600mhzoc-ddr4-soket-am4-m2-vga-hdmi-matx-anakart/ https://www.itopya.com/asus-b450m-dragon-4400mhz-oc-ddr4-soket-am4-m-2-hdmi-dvi-matx-anakart-beyaz-kutu-1/
  15. D

650 TL'ye psulu kasa önerisi

bunu ben atıcaktım. kendim kullanıyorum içinde corsair in kırmızı ışıklı güzel bir ön fanı ve ışıksız egzoz fanı ile geliyor gayet güzel sade ve kaliteli
Top Bottom