doqixd isimli üyenin son içerikleri

1. doqixd

monster pusat k3 pro vs xpg summoner cherry mx speed silver

merhabalar monster pusat k3 pro vs xpg summoner cherry mx speed silver arasından hangisini tercih etmeliyim?
  2. doqixd

2200'TL mekanik klavye önerisi

Merhaba beyaz renk RGB klavye almak istiyorum. Switch olarak kahverengi ya da red Switch tercihim. Bütçem 2200TL yardımcı olursanız sevinirim.
  3. doqixd

1600 TL'ye Bluetooth kulaklık önerisi

hocam kızılötesi olan yani kulaktan çıkarınca müziğin durması özellikle kulaklık önerebilir misiniz?
  4. doqixd

1600 TL'ye Bluetooth kulaklık önerisi

Selam, bu fiyatı çok aşmayacak kulak içi kulaklık bakıyorum. Cihazım iphone 13 aradığım kriter müzik dinlemek bu yüzden ses seviyesi, bass ve dışarıya ses vermeme konularında hangisi daha başarılı?
  5. doqixd

1500TL'ye kadar Bluetooth kulaklık önerisi

Merhaba telefonum iPhone 13 1500TL ve altı kulakiçi Bluetooth kulaklık arıyorum. Çok müzik dinliyorum bu yüzden ses kalitesi ve batarya performansı önemli. Yorumlarınızı bekliyorum.
  6. doqixd

2024'ün ilk mavi ekranı

Merhaba oyunu açarken aniden mavi ekran aldım minidump dosyasını paylaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Minidump dosyası
  7. doqixd

Excel alt alta listeleme yapmama rağmen yapıştırınca e+14 sayı alıyorum

Merhaba telefon numaralarını sıralamam gerekiyor fakat metin dosyasında alt alta sıralamama rağmen Excel'e aktarıncac e+14'lü hata alıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  8. doqixd

Gigabyte B550M Gaming X V2 USB bellek ile BIOS atılır mı?

Hocam var mı daha fazla yapılacak bir şey?
  9. doqixd

Hemen yapıp video atıyorum.
  10. doqixd

Link atma şansınız var mıdır hocam?
  11. doqixd

1696237187 Buyrun hocam save alıyorum.
  12. doqixd

hocam böyle yaptığım zaman tekrar biosa girdiğimde csm support aktif oluyor.
  13. doqixd

hemen atıyorum hocam. 1696189189 hocam video çekip atacağım birazdan söylediğiniz adımları. 1696190862 buyrun hocam
  14. doqixd

Hocam dediklerinizi harfiyen yaptım fakat en başa sardı usb ile yeniden bios atıyorum şuan
Top Bottom