Doukan isimli üyenin son içerikleri

1. D

Arduino uno ile akıllı robot süpürge yapmak istiyorum

acaba yapmam konusunda yardımcı olabilir misin , benim kişisel kullanım için böyle bir hobi yapıyorum
  2. D

İşlemci overclock

demekki işlemci sıcaklığın iyi bir sıkıntı olmaz
  3. D

Hangi Kasa Daha İyidir?

açıkçası şuan 2004 den kalma bi kasa kullanıyorum kasaya 1 egzoz fanı 1 de içeriye hava verecek bir fan taktım içinde ryzen 5 2600 takılı stok soğutucu ile ve diğer ryzen 5 2600 lerle benzer ısınma değerleri alıyorum (yanlış anlamayın eski kasalara falan takın demiyorum ben öyle seviyorum )...
  4. D

İşlemci overclock

occt ile işlemciyi stress testine sokmayı deneyin yük altında sıcaklık değerlerini en iyi şekilde ölçmüş olursunuz
  5. D

Arduino uno ile akıllı robot süpürge yapmak istiyorum

Dostlar aklımda bir proje var ve bunun Türkiye'de yapılmadığını farkettim yapılsa da tam olarak para verip aldığınız bir robot süpürgenin size vaadettiklerini sunmuyor ben de hem robot süpürgelere o kadar para vermeyip hem de güzel bir içerik çıkartmanın peşindeyim. (süpürgeyi yapabilirsem nasıl...
  6. D

250-300 TL Oyuncu Kulaklık

Açıkçası Rampage Drop hakkında iyi yorumlar gördüm
  7. D

200tl altında mouse

eğer simetrik bir mouse istemiyorsan Rampage shine a bakabilirsin bu mouse a kesinlikle Rampage e olan ön yargılarını uzak tutarak bakmalısın. Çünkü bu mouse rampage in çıkardığı en kaliteli malzemelerden ve cidden ele iyi oturuyor. Tasarım olarak Razer Mamba ya çok benziyor
  8. D

PUBG mobile emulatör fps sorunu

emülatörlerde donma-kasma olmaması için biosdan işlemci sanallaştırmayı açmalısın
  9. D

2000-3000 TL arası android performans telefonu önerisi

Eğer aradığın şey kameradan ziyade performans ise kesinlikle bu fiyat bandında Meizu 16th ya bakmalısın Her ne kadar tanıtılma tarihi Ağustos 2018 olsa da kendisinde Snapdragon 845 vardır bu işlemci şuan piyasadaki orta segment işlemcilerden daha güçlüdür ve diğer orta segmentlere göre daha...
  10. D

Marka konusunda kararsız kalan f/p laptop arayıcıları

Açıkçası şuan özellik açısından laptop konusunda şu ürün fena durmuyor diyebilirim : https://www.amazon.com.tr/dp/B085XMVCN2/?m=AU05C5FDRAIO2&tag=epey-21&_encoding=UTF8&aff_sub4=1 Bence harddisk yerine 512 gb ssd kullanıyor olması da gayet iyi. Ayrıca bunun yanında şu ikisi de gayet iyi...
  11. D

ryzen 5 2600 e en yakışan ekran kartı ?

overclock yapmana gerek yok düz haliyle de besleyebiliyor hatta recep baltaş abimizin bunun hakkındaki bir videosu bile var o videoda rahatlıkla 2080 besliyor
  12. D

IOS Android cihaza IOS yüklemek mümkün müdür ?

Açıkçası android i özgürlüğünden ve özelleştirilebilirlik açısından çok seviyorum ancak kullandığım telefon 2015 de giriş segmentinde çıkan bir telefon olduğundan telefonda bolca kasma ve donmalar oluyor ve bunların sebebi de Cleanmaster o bu değil -böyle programlar kullanmıyorum- artık...
Top Bottom