Dr. King Schultz isimli üyenin son içerikleri

1. Dr. King Schultz

Steam bakiye nakite çevirme 13 dolarlık oyunu 10 dolar gibi vereceğim

Steam bakiyemi nakite çevirmek istiyorum 13 dolarlık bir oyun karşılığında sizden 10 dolarlık fiyat alacağım yani 320 TL vererek 13 dolarlık bir oyun alabilirsiniz bankanın kestiğimi komisyonla kur değeriyle uğraşmanıza gerek yok ilgilenenler mesaj atabilir papara üzerinden parayı atabilirsiniz
  2. Dr. King Schultz

Bilgisayar için kablolu gamepad önerisi

Merhabalar genelde dövüş oyunları oynayacağım tekken,street fighter,mortal kombat gibi onun dışında da hikayeli fps oyunları oynamak için rdr2 olur metro serisi (galiba konsol ile de oynanıyor) yarış oyunları gibi kablolu bir gamepad önerisi lazım bütçem çok fazla yok. Gamepad'ler ile ilgili...
  3. Dr. King Schultz

Çözüldü✓ Ryzen 5 5600X + RX 6600 XT sistem nasıldır?

farklı bir sistem aldım itopyadan aslında farklı da değil işlemci ekran kartı aynı
  4. Dr. King Schultz

warhammer 40 k evreni hakkında bilgi edinmek istiyorum

teşekkür ederim türkçe kaynak gerçekten hiç yok denecek kadar az bulduğum videolar da anlatılanlar da evrenin hakkındaydı oyun bağlantıları için sanırım yabancı kaynaklara bakmam gerekecek :D
  5. Dr. King Schultz

warhammer 40 k evreni hakkında bilgi edinmek istiyorum

merhabalar warhammer 40k evreni hakkında bilgi edinmek istiyorum steam üzerinden baktığımda hem tps olarak warhammer spacemarine hem warhammer adı altında warhammer vermintide hem de minyatür adamları oynadığımız strateji olan warhammer 40 k var ve benim gerçekten kafam çok karıştı hepsi...
  6. Dr. King Schultz

oyunlarda render sorunu

Büyük yapım oyunlarda rdr2 gibi ayarlarımı yüksek ayarda kullanabiliyorken ve bilgisayarımda ısınma dahi olmuyorken hell pie, pumpkin jack, stranded deep, senua's sacrifice gibi basit grafik istemeyen oyunlarda bilgisayarım aşırı ısınıyor ve fanlarım çok hızlı dönmeye başlıyor neredeyse uçak...
  7. Dr. King Schultz

csgo fragmovie shoulder cam ayarını nasıl yapabilirim ?

merhabalar csgo edit videosu yapacağım ama şu shoulder cam ayarını bulamadım aşağıya link bırakıyorum 2.01'nci saniyeden izlerseniz demek istediğimi anlarsınız bu ayarı bilen var mı nasıl yapacağımla ilgili https:/ /www.youtube.com/watch?v= ECU0C25Do1Q&list=...
  8. Dr. King Schultz

the evil within fps sorunu

orjinal hocam steam üzerinden aldım 1660487168 GÜNCELLEME : sorunumu çözmüş bulunmaktayım isteyenler buradan adamın yaptığı gibi yapabilir iyi oyunlar
  9. Dr. King Schultz

The evil within fps lock sorunu cozumu var mı?

hocam çözdünüz mü acaba ?
  10. Dr. King Schultz

the evil within fps sorunu

merhaba the evil within fps kilidi varmış herhalde birkaç video izledim oyun için konsol açıp oradan çözüyolar ama adamın dediği gibi yaptım lakin oyun içi konsol açılmıyor video bu ilk başta dediği gibi oyunun özelliklerine girip o kodu oyunun souna yazdım oyunu açtım ama esc nin altındaki...
  11. Dr. King Schultz

kaliteli kreatin önerisi

hocam merhaba bu servis olayı falan nedir acaba ?
  12. Dr. King Schultz

resident evil 4 remake

bildiğiniz gibi re4 remake yakın bir zamanda çıkacak benim sorum da şu şimdi remake öncesi re4 e sahibim remake gelince kütüphanemde remkalenmiş şekilde mi olacak yoksa tekrar satın almam mı gerekecek kısaca remakelenen oyunlar tekrar satın almayı gerektiriyor mu yoksa oyuna sahipseniz...
  13. Dr. King Schultz

snapchatten arkadaş ekleme

snapchatten dünyanın farklı yerlerindeki insanları nasıl önerilerimde çıkartabilirim ya da bir ayar falan var mıdır acaba yabancı insanları eklemek için
  14. Dr. King Schultz

oyunlarda grafik ayarlarını yükseltince oluşan karıncalı görüntünün sebebi nedir

denedim ama ne yazık ki değişen bir şey olmadı
  15. Dr. King Schultz

oyunlarda grafik ayarlarını yükseltince oluşan karıncalı görüntünün sebebi nedir

oyunlarda grafik ayarlarımı yükselttiğim zaman karıncalı bir görüntü oluşuyor orta ayarlarda bu karıncalar tamamen kayboluyor nedenini bilmiyorum sistemim EKRAN KARTI asus dual rx6600xt ekran kartı İŞLEMCİ ryzen 5 5600x (stok soğutucu) ANA KART ASUS PRIME B550M-K 4600MHz RAM GSKILL 8GB...
Top Bottom