dragorius isimli üyenin son içerikleri

1. D

4 Farklı Gaming Koltuktan Sizce Hangisi

Merhaba dostlar. DonanımArşivi İnstagram hesabından gördüm sepette %15 indirimli oluyor ürünler ve kaçırmak istemedim ama hangisini alacağıma karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim. https://www.hepsiburada.com/hawk-gaming-chair-fab-v4-kumas-oyuncu-koltugu-p-HBCV000001NEP6...
  2. D

Ana Konu İTOPYA EFSANE CUMA BAŞLADI

tamamdır hocam sağolasın
  3. D

Hocam benim eller biraz büyük acaba sorun olur mu ki
  4. D

Razer Viper Mini RGB Gaming Mouse 199TL iyi midir
  5. D

f/p bir mouse görürseniz bana da haber verir misiniz :D
  6. D

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Arkadaşlar gamepower warlord alınır mı
  7. D

OCCT testleri hakkında / Ekran kararması

Merhaba arkadaşlar, dün ekran kararıp geri geliyordu. Akşam iyice bir test ettim. GTA 5 yüksek ayarlarda 15-20 dk kadar oynadım ve artık ekran komple gidiyordu. Çağrı merkezini aradım OCCT'de 3D testi yapmamı söylediler. 15 dk boyunca test yaptı ve hiç sorun çıkmadı. Ancak aynı testi Power'da...
  8. D

PCDE , MONİTÖR DE DÜN GELDİ SORUN HANGİSİNDE (Videolu)

Selam arkadaşlar dün gta5 en yüksek ayarlara alıp oynadım 15 dk sonra bu sefer ekran komple gitti. Çağrı merkezi occt testi yap dedi. Şimdi occt testi yaptım 3D testi 15 dk sürdü sorun çıkmadı Power testi 3 saniyede crash verdi Sorunum psu da mı acaba tam bilgisi olan biri yazabilir mi Dün...
  9. D

Valla üzüntüden aklıma gelmedi biliyo musun :D saat de 4-5 gibiydi kafam durdu resmen sadece video çekebildim :d
  10. D

Nasıl yapıcam hocam söyleyin deneyelim evde
  11. D

Evet hepsini güncelledim biosundan ekran kartına kadar. Dün gece bir anda oldu bilgisayarı kapattım açtım kendine geldi ama her seferinde böyle olursa diye korkuyorum
  12. D

Yazmayı unuttum pc yi kapatıp açınca sorun düzeldi ama yine yapmıcağının garantisi yok. Başka bi öneriniz var mı denemek için
  13. D

Arkadaşlar daha dün vatandan aldığım Philips 242E1GAJ model monitör ve yine dün bana ulaşan game garajdan aldıgım sistem İnno3d Rtx 2060 Şimdi bu sorun neden kaynaklıdır ? Ne yapmam lazım ? Vatanda ki diyor ekran kartından kaynaklı, biri diyor hemen götür monitörü NOLUR YARDIM , foruma direkt...
  14. D

Ücretsiz Windows 10 Etkinleştirme!

Arkadaşlar ben bu kodların hepsini yaptım ama sonuç değişmedi aşağıda hala yazı gözükmeye devam ediyor ÇÖZÜLDÜ EDİTİ : Eksik yapmışım aşağıdaki kodları görmedim maalesef. Teşekkürler tekrardan (y)(y)
  15. D

Yardım PC Kulaklığın mikrafonunu görmüyor

Arkadaşlar ne ön jak girişi ne arka jak girişinden ses çıkmıyor. Ben herkesi duyuyorum ama konuşamıyorum bu sorunun çözümünü bilen biri varsa yardımcı olabilir mi ? teşekkürler şimdiden
Top Bottom