Dravdan isimli üyenin son içerikleri

1. Dravdan

3.5 inç ekran bağlantı hatası

Arkadaşlar şu 3.5 inç kasa içi sıcaklık gösteren ekranlardan aldım. Bağlantıyı yapıp başlatmak istediğimde "device not connected" böyle bir hata alıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
  2. Dravdan

🔥İndirim 3.5 inç ips Sıcaklık ve kullanım bilgi ekranı, 650TL(vergiler dahil).

arkadaşlar hortlatmış gibi olmayayım konuyu ama aynı ekrandan aldım. usb ile bağlayıp turing smart screen'den run dediğimde device not connected hatası alıyorum var mı yaşayan daha önce
  3. Dravdan

Çözüldü✓ klavye önerisi lazım

merhaba arkadaşlar 1000-2000 TL arası mekanik klavye önerisi yapabilir misiniz
  4. Dravdan

Logo Tasarımı Ücretli - Ücretsiz Lazım

denedim de çok tatmin etmedi beni, farklı birinin bakış açısına ihtiyacım var
  5. Dravdan

Logo Tasarımı Ücretli - Ücretsiz Lazım

Arkadaşlar merhaba, Twitch ve Youtube kanalım için logo fikrine ya da tasarımına ihtiyacım var. Ücretli ya da ücretsiz yapabilecek olan var mı?
  6. Dravdan

Çözüldü✓ çift monitör kullanmak için ikisininde düz veya kavisli olma şartı varmı

ana monitör olarak 27 asus kullanıyorum hocam 2k, sağda ve solda da 2 tane 27 kavisli kullanıyorum. gayet güzel bir görüntü çıkıyor ortaya
  7. Dravdan

Çözüldü✓ Pc yaklaşık 1 dakikada açılıyor

hocam şu an saatlerdir 2k ayarlarda black desert online oynuyorum (işlemciye de bayağı yüklenen bir oyun) 50 dereceyi geçmedi
  8. Dravdan

Memory context restore açıkken pek verim alamadım bilgisayardan. 1-2 kere de çöktü o yüzden biosu güncelleyip 1 dakikada açılmasına razı oldum
  9. Dravdan

hangi ayar hocam o acaba
  10. Dravdan

evet bios güncellemesi gelmiş, onu yapacağım yarın bir de öyle deneyeyim
  11. Dravdan

peki expoyu kapatırsam ne kaybederim?
  12. Dravdan

hocam fast boot açık, anlam veremedim. bilgisayarı açıyorum kasaya güç geliyor ama monitörlere ve klavyeye 1 dakika sonra geliyor
  13. Dravdan

Fast bios aktif değil sanırım bakayım bi ona da
  14. Dravdan

hiç test etmedim hocam o şekilde, direkt ilk açılışta biostan yükselterek açtım
  15. Dravdan

yok hocam orijinal key w10 pro var
Top Bottom