Droney isimli üyenin son içerikleri

1. D

Bu anakarta bu işlemciyi düşünüyorum uygun mudur

ne önerirsiniz hocam
  2. D

hocam işlemciyi iyi aldığım için iyi de bir anakart almak istedim ama sizin öneriniz ne olurdu
  3. D

MSI Mpg B550 Gamıng Plus Ddr4 4400(oc)mhz Atx Am4 Ryzen 5 5600x bu ikili sizce uyumlu mudur yoksa başka önerileriniz var mıdır
  4. D

1500 TL BANDINDA YAYINCI MİKROFON ÖNERİSİ

Merhabalar arkadaşlar, 1500 TL civarı param var biraz daha çıkıp inilebilir. Bu fiyatlarda müzikte söylenecek, yayında yapılacak kısacası rahatlıkla her kullanışı verecek mikrofon önerileriniz var mı. Hyperx quadcast düşünüyorum şu anlık. Şimdiden teşekkürler
  5. D

Sizce hangisini almalıyım

Steelseries Arctist 7 : 1750 TL Logitech G733 : 1450 TL Sizce hangisi fiyatını daha çok hak ediyor hem rahatlığı hem de kalite açısından fiyat performans olan hangisi, şimdiden teşekkürler
  6. D

2.Monitörden görüntü gelmiyor

monitörde dvi-d ve dp girişi olduğu için dönüştürücü aldım zaten ya mecbur yani ya da direk gidip dvi-d kablosu alıcam
  7. D

nasıl yani hocam anlayamadım ben displayportu monitöre taktım dönüştürücü ile kasayada direk hdmi taktım
  8. D

Arkadaşlar yeni monitör aldım, giriş olarak dp yeri var benim ekran kartımda da dp yeri dolu olduğu için ekran kartımın hdmi yerine takmak adına dönüştürücü aldım. 2.Monitöre dp yerini kasaya ise dönüştürücü ile hdmi yerini taktım ama açtıgımda görüntü gelmiyor ne yapabilirim kabloyu vatandan...
  9. D

1000 TL YE SİZCE HANGİSİ

RAZER HUNSTMAN- 1250 TL RAZER BLACKWİDOW ELİTE- 1150 TL RAZER Razer BlackWidow V3 885 TL LOGİTECH G513 1200 TL
  10. D

Razer BlackWidow V3 TKL Green Switch Klavye Alınır mı?

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim klavye şuan itopya da 885 TL bu fiyata bu klavye alınır mı?, kullanan varsa memnun mu veya 1000 TL bandına önereceğiniz başka klavye var mıdır ?
  11. D

200 TL mouse önerisi

:) 1 tık görüntüsü hoşuma gitmedi ama ya
  12. D

200 TL mouse önerisi

hangi mouse oluyor yani bahsettiğiniz hocam
  13. D

200 TL mouse önerisi

Hp omen 600 görünüşü ve uyarlaması gayet hoş lakin 250 TL bandında maalesef ya 1615794096 Aynen hocam benim için mausun elime oturma ve tuş basma hassasiyeti önemli fps oyunu oynadıgım için
  14. D

200 TL mouse önerisi

Hmm anlıyorum hocam teşekkürler
  15. D

200 TL mouse önerisi

Alınmaz sebepleri neler hocam çok net alınmaz dediniz de bende biliyim
Top Bottom