chii isimli üyenin son içerikleri

1. chii

İşlemci Kullanımı Birden %100'e Çıkıyor

Zaten ordan baktım adı sadece sistem kesintileri %30dayken %70 sistem kesintisi verip %100e tamamlıyor.
  2. chii

İşlemci Kullanımı Birden %100'e Çıkıyor

Görev yöneticisine baktım normal gidiyor sonra birden sistem kesintileri %100'e tamamlıyor neden oluyor çünkü pc donup duruyor. Virüs taraması yaptım nişey çıkmadı.
  3. chii

HAZIR SİSTEMLER HAKKINDA ÖNEMLİ GELİŞME!

Abi o kadar haklısın ki milletimiz fırsatçı olduğu için ister 6600lü sistemi önceden 8000e çıkarsan dolar 20ye çıksa yine 8000den daha düşük fiyat bekleyecek insanlar tanıyorum ama 9k olsa yine seni linçleyecek insanlar var şaka gibi abi ben hep arkandayım öyle yorumları okuyup bende...
  4. chii

16 yaşındayım 160 boy uzar mı?

Ben 15 165'im de ben en fazla ne kadar uzarım zayıf olduğum için çok uzamazsın diyorlar.
  5. chii

Da Yeni Sistem İNCELEMESİ

Çok fazla alışmayın f/p sistem görmeye yakında 20.000e 3050yi zor görürseniz ne diyeceksiniz her zaman kabullenmek gerekir daha iyi sistem varsa gidin onu alın kimseyi ilgilendirmez Abdullah abinin gram suçu falan yok.
  6. chii

Öneri Sizce hangi desen daha güzel ?

Vandal ya da phantom al.
  7. chii

(22/20)DA Forum Valorant Turnuvası #4

Formu doldurdum.
  8. chii

Çözüldü✓ Ekran kart markasi fps fark ettirirmi

Rica ederim.
  9. chii

(22/20)DA Forum Valorant Turnuvası #4

Katılabilir miyim?
  10. chii

Çözüldü✓ Ekran kart markasi fps fark ettirirmi

Voltaj farkı olabilir ama fps farkı hissetmezsin.
  11. chii

Klasse Mousepad Alınır mı?

Hoş duruyor ama amacın rekabetçiyse alırken düşün derim normal hikaye iş falan içinse alınır bence.
  12. chii

DAF CS:GO Müsabaka #2 Geri Dönüşleri

ez.
  13. chii

(10/10) DA Forum CS:GO Müsabakası #2

Ben gelirim zaten kaçırmam ekstrem bişey olmazsa.
  14. chii

(10/10) DA Forum CS:GO Müsabakası #2

Ben başkasının hakkını yememek adına yedek olarak kalıyım yeterli kişi olmazsa gelirim. (yayın da açarım sorun olmaz.)
  15. chii

CS:GO Müsabakası #1 Geri Dönüşleri

ben silverdım.
Top Bottom