Dwayne isimli üyenin son içerikleri

1. Dwayne

klavyenin tuşlarını yıkayıp takmak zarar verirmi?

kurut tak bir şey olmaz
  2. Dwayne

Bakire misiniz? (Sadece merak)

bakire kadınlara denir bakir erkeklere denir yanlış olmuş başlık
  3. Dwayne

Yardım sony mhc-bx5 telefondan müzik açamama sorunu

telefonu bagladım aux ile tuşlara ne kadar basarsam basaydım hiçbir geçiş yapmıyo demo ekranındanda cıkmıyo sony ses sisteminden anlayanlar varmı
  4. Dwayne

Yardım 50k ya sağlam laptop önerisi

saglam güçlü bu fiyata sogutması falan iyi işlemcisi ve ekran kartı tarafında iyi birşeyler gerekli uzun yıllar gidecek bir kere alıcam 5 6 yıl kullanıcam gerekirse ne alınabilir casper hp önermeyin kaliteli birşeyler olsun
  5. Dwayne

Öneri FİLM - DİZİ ONERİSİ ??

ekip 1 maraşlı
  6. Dwayne

Öneri FİLM - DİZİ ONERİSİ ??

ezel izle ya da kuzey güney
  7. Dwayne

Her oyuncunun oynaması gereken oyunlar

rdrnin klişe intikam hikayesini nasıl sevebildin ozmn
  8. Dwayne

komple sistem her şey dahil

bu paraya max en iyi alabilecegim monitör vs her şey icinde ne alınır oyuncu koltugu haric
  9. Dwayne

hiç oyun oynamamıs :D
  10. Dwayne

çok klasik basit şeyler
  11. Dwayne

Yardım Deus Ex - Mankind Divided virüssüz tr yama lazım

Deus Ex - Mankind Divided virüssüz tr yama lazım birtane buldum virüslüydü diğeride üyelik istedi baska varmı
  12. Dwayne

Ailemi nasıl PS5 Almaya ikna ederim?

sor vermiyorsa dersleri sal puanlar düşsün niye diye sorunca ps5 almadıgınız için dersin
  13. Dwayne

cs2 hileye denk gelmek

betada denk gelmedim ama hiç inanmadım ona inanmadıgımda cıktı işte artık cs gibi oyunların devri bitti ztn
  14. Dwayne

Öneri Toyota Corolla 1991 model özelleştirme

kesin vardır yagmur yagıp su degdıgınde bile istediğin kadar bezle kurula metal bu çürür zaten kesin vardır yok öyle curumemiş falan yoksada yapılmıstır ya da ustune macun basılıp boyanmıstır eklem yerleini bilmiyorsun altından haberin yok motor içinden haberin yok camurluk içleri yan etekler...
  15. Dwayne

Öneri Toyota Corolla 1991 model özelleştirme

birkere o yasta arabanın paslanmama imkanı yok ilk once boyat curkleri yaptır kesin vardır öyle düzgünce bakmadan anlasılmaz km yüksekse rektifiyeye sok modifiye işinde unud trde yapılmaz onlar ceza odemekten nefes alamazsın
Top Bottom