Ebubekir Bayraktar isimli üyenin son içerikleri

1. E

Mavi Ekran Mavi Ekran Yedim! Yardım Lütfen!

Nasıl yapılacağını bilmiyorum
  2. E

1679913501 Nasıl yapıcam ki bilmiyorum
  3. E

Yok o hesap sifresi girme sayfasında kaldım ileri gidemiyorum gitsem belki düzelir ama
  4. E

Merhaba traiphon burneri yükledim
  5. E

Arkadaşlar dün ramlerin çipini öğrennek icin bi uygulama vardı forumda önerilen onu indirdim.Sonra kapattım yattım sabah kalktığımda böyle oldu.Birde benim büyük problemim var outlook hesabımın sifresini unuttum ve hic bir turlu ulasamıyorum ne yapmam lazım format atmam gerekiyorsa atarım.Lütfen...
  6. E

AMD Son Driveri Hata veriyor?

Şu anda onu yapıyorum güncellemeden önce herhangi bi hata almıyordum yaklaşık 5 ay felan kullandım güncelledikten sonra hata almaya başladım.
  7. E

AMD Son Driveri Hata veriyor?

Arkadaşlar amd nin son ekran kartı güncellemesini indirip kurdum fakat zaman aşımına uğradı hatası alıyorum sadece bendemi var eğer öyleyse eski sürümlerini indirip kullanacaığm yada başka bi çözüm varsa onu yapayım. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim
  8. E

14-16k Arası Hazır Sistem Önerisi

Hazır sistem önerilerinizi bekliyorum.Teşekkür ederim.
  9. E

Ryzen 5 5600 Gigabyte B450m h ile uyumlumudur?

teşekkürler
  10. E

hayır şuan intel i5 9400f ile b360 kullanıyorum anakartı ucuz diye almıştım şimdi ryzen 5 5600 ile upgrade yapmak istiyorum
  11. E

mevcut işlemcim intel bi işlemci nasıl güncelleyeceğim hakkında bilginiz varmı ?
  12. E

Arkadaşlar geçen sene indirimde 420 liraya almıştım bu anakartı şimdi upgrade yapmak istiyorum.İşlemci olarak ryzen 5 5600 almayı düşünüyordumda bu anakart ile kullanabilirmiyim?
  13. E

3900 lira ile hangi ekran kartını almalıyım?

Beyler 4000 e yakın para mevcut. Sıfır veya 2.el farketmez ne alabilirim/almalıyım? (İşlemci i5 9400f 550w psu)
  14. E

Okuduğunuz En İyi Kitap

Martin Eden- Jack London Kızıl İsyan Serisi- Pierce brown Açık ara okuduğum en iyi kitaplar.
  15. E

Ana Konu MD3 Sistem ÇIKTI! 6999TL

Olmamış diyenler şuanki fiyatlara hiç bakmıyor heralde.
Top Bottom