Echallion isimli üyenin son içerikleri

1. E

Mavi Ekran Discord yayın sorunu

Arkadaşlar merhaba discordda yayın açtığımda bazenleri arkadaşlarım görüntüyü bu şekilde görüyorlarmış. Bunun neden ne olabilir? Yakın zamanda yeni bilgisayar topladım. Ekran kartım 4070TI işlemcim 7800X3D. Discord nitrom var. yardımcı olabilir misiniz?
  2. E

Yardım 10.000 TL Monitör Önerisi

Arkadaşlar yakın zamanda bilgisayar topladım şimdi de kendime güzel bir monitör almak istiyorum. Bütçem maksimum 10.000TL . İade edilebilir olması için de amazon üzerinden alışveriş yapıyorum. Şu an bu iki monitör arasında kaldım sizce hangisini almalıyım...
  3. E

4070Ti Ryzen 7 7800X3D Ya Da Ryzen 9 79003D

Arkadaşlar merhaba 4070TI ekran kartıyla Ryzen 7 7800X3D mı daha iyi performans alırım yoksa Ryzen 9 79003X3D daha iyi performans alırım. Araştırmalarıma göre çoğu insan ryzen 9 7900X3D nin garip bir ürün olduğundan bahsediyor. 7800X3D hem daha ucuz hem de çok daha iyi oyun performansı...
  4. E

4070TI ve Ryzen 9 7900X3D

4070TI ve Ryzen 9 7900X3D ile bir sistem toplamayı düşünüyorum. Sizce bu kombinasyon iyi mi?
  5. E

Ddr4 ddr5 iki sistem arasında yardım

Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle aranıza hem yeni katıldım hem okuldan yeni mezun oldum hem de mühendis olarak yeni işe girdim. Uzun zamandır istediğim sistemi toplamaya artık gücüm var demekten çok mutluyum. Kendim araştırmamı yaptım ve kendime uygun içime sinen iki sistem topladım ancak bu...
Top Bottom