Ecz.WıldClawz isimli üyenin son içerikleri

1. Ecz.WıldClawz

Boyum Ne Kadar Daha Uzar?

Hocam bilimsel olarak boy erkekte 21-24 yaşa kadar uzayabilen bir durumdur ama hiç karşılaşmadım diyebilirim. Kadınlarda ise 21-23 yaş aralığına kadar boy uzaması görülebiliyor tabi ama dediğim gibi ben pek karşılaşmadım. Sanırım vücutta protein sentezi hızına ve metabolizma dengesine göre...
  2. Ecz.WıldClawz

Bu iki termal macundan hangisini almak daha mantıklı?

Mx4 gayet makul, fiyat bazında tercih et. Çok bir farkı yok.
  3. Ecz.WıldClawz

45 günde sayısal 60 net yapmak mümkün mü?

Kardeşim kesinlikle mümkün, kendini dış ortamdan soyutlayıp tüm enerjini ve odağını bu konuya verebilirsen başarabilirsin. Sınavda mat full yapmış biri olarak tavsiyem. İlk başta hızlıca yapabildiğin kısa okunacak soruları seçmen daha sonra dönüp bir tur daha yapabildiklerine bakman ve son...
  4. Ecz.WıldClawz

MEKANİK KLAVYE ÖNERİSİ

Razer Blackwidow Elite kullanıyorum ve gerçekten memnunum. Sevgilim üstüne sakız yapıştırıp erittiği halde ilk günkü gibi canavar. Ses açıp kapama tuşu aldığım zamandan beri arızalı ama stoklarda bulamadığımdan değişim iade yapmadım ve fiyatını uygun makul denilebilecek seviyede almıştım; şuan...
  5. Ecz.WıldClawz

bu sistem 20 k ya değer mi

Al geç daha bulamazsın böyle fiyatı iyi ufak oynamalar yapılabilir belki
  6. Ecz.WıldClawz

Tasarım yapılacak dizüstü bilgisayar

Arkadaşlar inşaat mühendisinin kullanabileceği fiyat performans bakımından güçlü bir canavar arıyoruz. Archicad AutoCAD Lumion 3dmax Sketch up Vray ; şeklinde uygulamaları kaldırabilecek ısınma problemi yapmayan cihaz tercihimiz. Plastik kasa olmamalı ve 17.3...
  7. Ecz.WıldClawz

Böyle ceketleri nerden bulabilirim

böyle ceketleri sanırım taksimde bir yerde görmüştüm ama hatırlamıyorum bir de sana faydalı olabilir belki outlet mağazalarda bulabilirsin belki
  8. Ecz.WıldClawz

AC Valhalla TR yama elinde mevcut olan

Teşekkür ederim çok sağolun tekrardan
  9. Ecz.WıldClawz

Linkte herhangi bir sıkıntı var mı hocam
  10. Ecz.WıldClawz

Bilgisayar Hoparlör önerecek varmı ?

JLB GO2 al direk hem bilgisayara bağlarsın hem elinde taşır istediğin yere götürürsün fiyat süper performans şahane
  11. Ecz.WıldClawz

Oyunlarda takılma yaşiyorum yardım

O zaman ondan kaynaklı bir durum olduğunu sanmıyorum açıkçası tekrar bir durum olursa komple bakmak gerekicek. Belki psu ya tekrar bakmak gerekebilir.
  12. Ecz.WıldClawz

Arkadaşlar Assassin's Creed Valhalla TR yama arıyorum animus projesi yamasını format sonucu kaybettim, iletebilecek bir arkadaş varsa çok süper olur cidden teşekkür ederim şimdiden ilgilenip buraya bakanlara.
  13. Ecz.WıldClawz

Kız birisi ile ne konuşulabilir?

Şimdi konuşulacak çok şey var aslında. Amacının ne olduğuna göre de değişir aslında, mesela arkadaşça, flört olarak konuşabilirsin, iş için konuşabilirsin, fuckbody olarak konuşabilirsin ya da takılmak için konuşabilirsin vs. vs. bunu çok detaylandırabiliriz aslında. Genelde erkeğin muhabbet...
  14. Ecz.WıldClawz

Oyunlarda takılma yaşiyorum yardım

Tozlanma yapmış olabilir, fan yıpranmış olabilir, sürtünmeye başlamış olabilir ya da sabit yerinden gevşemiş olabilir. Çeşitli sebepler mevcut.
Top Bottom