edd123 isimli üyenin son içerikleri

1. edd123

Laptop Tavsiyesi! ...

TN olmayan laptoplar da bütçemin üstünde.
  2. edd123

Laptop Tavsiyesi! ...

Oyun vs. Oynamayacağım ve grafik isteyen programlar kullanmayacağım için grafik kartının önemi olmadığını zannediyorum, ama fiyatı fazlasıyla ucuz Tek eksi yanı Asus'un işlemcisinden daha düşük
  3. edd123

Laptop Tavsiyesi! ...

HP almayacağım, ayrıca RAM yükseltmek gibi bir derdim yok
  4. edd123

Laptop Tavsiyesi! ...

Benchmark testinde i3 i1215u, Ryzen 5 7520u'dan daha iyi gözüküyor https://nanoreview.net/en/cpu-compare/intel-core-i3-1215u-vs-amd-ryzen-5-7520u https://www.cpubenchmark.net/compare/5216vs4754/AMD-Ryzen-5-7520U-vs-Intel-i3-1215U
  5. edd123

Laptop Tavsiyesi! ...

Selamun aleyküm, günlük işlerde ofis-öğrenci türünde kullanacağım, 16GB RAM ve 512GB depolamalı bir laptop alacağım. Bütçeme uygun bulduğum cihaz bu...
  6. edd123

Gazi bilgisayar vs ikçü bilgisayar

Üniversitelerin akademik kadrolarını incele, akademisyen profili ve CV'lerini mukayese et. Bulabilirsen mezunlarla iletişime geçip bilgi toplamaya çalış. Şayet yayınladılarsa ders programlarını inceleyebilirsin. Kampüs ortamının uygunluğu da elbette önemli olacaktır, inceleyebilirsin. En sonunda...
  7. edd123

Kutsal kitaplar hakkında soru.

Kitapların odandaki varlığının herhangi bir sakıncası yok. Fakat içindeki fikirlerin zihnindeki varlığının sakıncaları olabilir. Benim tavsiyem; önce kendi mensup olduğun dini derinlemesine öğrenmen olacaktır. Farklı dini metinler okumak demek yepyeni teolojik bir zeminle karşı karşıya gelmek...
  8. edd123

10k altı laptop önerisi

Selamlar forum sakinleri, Kendime 10k altında çoğunlukla ders için kullanacağım bir laptop arıyorum. Basit ofis işlevleri gibi düşünebilirsiniz. Uzun zamandır piyasada yokum, bildiğiniz laptopları önerebilir misiniz?
  9. edd123

RGB led 3 noktada yeşil ışık yanmıyor.

Merhabalar, iki gün önce tavsiyeler üzerine sipariş verdiğim bu ürün elime ulaştı ve gayet başarılıydı, lakin dün akşam 3 noktada yeşil ışık yanmamaya başladı ve ambiyansı oldukça bozduğunu söyleyebilirim. Bu durumda ürünü geri mi göndermeliyim yoksa bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
  10. edd123

Çözüldü✓ Eski pcdeki hddyi yeni pcye takmak

Hayır yok, USB bellek gibi düşün. ama Windows kullanamazsın.
  11. edd123

Çözüldü✓ Nvidia özel çözünürlük kullanmanın garantiye bir zararı olur mu?

Merhabalar, mevcut monitöründe 144hz alamıyordum ve yeni bir kablo alacaktım lakin başka bir forumda özel çözünürlük ile bu durumun çözülebileceğini gördüm. Aynı forumda bir başkası bunu yapmanın ürünü garanti kapsamından çıkarabileceğini söyledi. Doğruluk payı var mı? Aynı zamanda bunu...
  12. edd123

Ryzen 5 3500x en fazla hangi ekran kartı modelini destekler ?

işlemcinin kendi gücü doğrultusunda işlediği verinin ekran kartının tükettiği veriye yetişememesi, yani işlemcinin ekran kartını yeteri kadar besleyememesi.
  13. edd123

Reşit Olmadan Döviz Al-Sat Yapılabilir Mi?

Bir süredir internetten döviz ticareti yapıp yapamayacağımı düşünüyordum, sevgili forumumuzun değerli tacirlerine sormak istedim. 18 yaşına girmeden para yatırıp döviz al-sat yapılabilen bir site var mı?
  14. edd123

Vücut yapmak kondisyon

Boyuna göre kilon baya düşük, yoğun proteinle kilo almaya bak ilk başta. kas konusunda Ege Fitness back in business actually always in business abim yardımcı olur sana.
  15. edd123

Forumun En güçlü sistemi kimde?

Tamam kardeşim en zengin sensin en pahalı sistem de sende. Tatmin oldun mu şimdi? Ne üstel ve terbiyesiz bir üslup bu ya.
Top Bottom