ednahmet isimli üyenin son içerikleri

1. ednahmet

300 TL turknet e verilir mi?

Ben kullanıyorum. Memnunum tavsiye ederim.
  2. ednahmet

GIGABYTE 23.8" G24F-2 vs Lenovo G24-20

Gigabyte kullanıyorum şu anda gerçekten fiyatına göre alınabilecek en iyi monitörlerden ben kampanyada aldım çok güzel denk gelmişti sende öyle bir kampanya denk getirip alırsan memnun kalacaksındır.
  3. ednahmet

🔥İndirim PLANET-MAVERICK R5-3060Tİ Sistem 14.699,62TL 🔥🔥

Evet değiştirdim ne yalan söyleyeyim güvenemedim bir de sıvı soğutucu eklemesi yaptım toplam 18 bine geldi gayet güzel bir sistem olduğunu düşünüyorum.
  4. ednahmet

🔥İndirim PLANET-MAVERICK R5-3060Tİ Sistem 14.699,62TL 🔥🔥

Bende aldım Allah hayırlı uğurlu etsin peşin fiyatına taksit yapıyor olması ğüzel bir avantaj
  5. ednahmet

Öneri Gamepad Öneri̇si̇ (fi̇fa 23)

Xbox 9.nesil var şu an bende ilk başta aynı senin gibi çok düşündüm değer mi değmez mi falan diye ama kesinlikle değiyormuş kullandıktan sonra diğer oyun kolları oyuncak gibi gelmeye başlıyor insana kesinlikle Xbox 9.nesil oyun kolunu tavsiye ederim. Bu arada İtopya da güzel bir kampanya vardı...
  6. ednahmet

Kadir Mısıroğlu'nun kitaplarını nereden bulabilirim?

Nadir kitaptan alabilirsin.
  7. ednahmet

iPhone 13 vs 11 Pro Max

Şüphesiz iPhone 13
  8. ednahmet

Çözüldü✓ Özellikteki bilgisayar sizce nasıl

Hocam bütçenizi belirtip konu açarsanız forumdaki üstadlar çok daha iyi bir sistem sunarlar size.
  9. ednahmet

30-35k bütçe ile topladığım pc hakkında görüşleriniz?

https://www.gaming.gen.tr/urun/195219/rraenee-3080-intel-i5-12400f-asus-geforce-tuf-rtx-3080-gaming-oc-12gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ Hocam bu da olabilir.
  10. ednahmet

Bu sistem için koyulan psu uygunmu?

Hocam sırf rog olduğu için değmez ama gönlünüz rogdan yanaysa da rog sistem de sizi üzmez önemli olan sizin gönlünüze hoş gelmesi sonuç olarak 3 4 sene sizi rahatlıkla götürebilir bu iki sistem de
  11. ednahmet

Max 12 k sistem önerisi

Aynen katılıyorum böyle yapınca 11600 gibi bişey yapıyordu sanırım.
  12. ednahmet

Max 12 k sistem önerisi

https://www.gencergaming.com/haqqus-3-in-1-/-intel-i3-12100f-/-gtx-1650-rtx-3050-rx6600-/-480-gb-nvme-m2-ssd-/-16-gb-3200-mhz-ddr4-rgb-gaming-oyuncu-bilgisayari Hocam ekran kartını 3050 yapıp, psu ve ssd yi özelleştirirseniz 11600 TL gibi fiyata satın alabilirsiniz.
  13. ednahmet

4000 TL Telefon Önerisi

Gm 22 plus iyidir hocam o fiyatlara da anca o alınabilinir zaten gayet de işinizi görür
Top Bottom