Efe D. isimli üyenin son içerikleri

1. Efe D.

Şizofren miyim büyük bir oyunun içinde miyim?

Psikiyatrist git en iyi seçenek bence bir an önce görün derim
  2. Efe D.

Windows 10 Pro lisans anahtarı alacağım nerden almalıyım?

Kesinlikle en iyisi OEM bu şartlar altında mecbur oem key almak lazım orjinal lisans malum 1000 TL OEM key en mantıklı seçim bence
  3. Efe D.

olm aynı şey o da zararlı allahım kafayı yicem şimdi araştır az zararlı işte zararlı oem key al geç fazla pahalı değil zaten maks 200 TL 1688292760 güzel insan işte akıllı adam bak 140 TL gayet ucuz ve güzel al geç pc hocası bile diyor oem key iyi diye aga
  4. Efe D.

dostum gidip araştırabilirsin insanlara yanlış yere yönlerdirme lütfen kms pico zararlıdır bir virüs istersen sil arka palnda çoğalıyor gerçekten kötü youtube yaz kms pico zararlı mı diye bakalım ne çıkacak.
  5. Efe D.

Windows Etkinleştirme hatası alıyorum

@ApRâ hocam geri nasıl aktif edebilirim bir yolu var mı acaba
  6. Efe D.

hayır kms kötü net oem key gine ondan iyidir araştırabilirsinz 1688248358 sağlamlisans.com al yani
  7. Efe D.

1688246371 olmadı hocam 1688246519 hocam merhaba debloat yapmıştım pc ye bence o ayarlar bazı şeyleri devre dışı bırakmış olaabilir mi https://github.com/Sycnex/Windows10Debloater?ysclid=ljkids8ag1640618868 bu debloat 1688246637 hocam merhaba ben debloat yapmıştım ondan kaynaklı olabilir mi...
  8. Efe D.

sağlam lisans al ucuz ve iyi ama orjinal ve yasal değil oem key orjinalleri çok pahalı
  9. Efe D.

windows 10 enterprise Ltsc 2019 yükledim lakin böyle bir hata var ve gitmiyor sebebi nedir ? acil yardım lazım çünkü ltsc sürümünde lisans girilmezse pc kendini kapatıyor otomatik olarak 1688246184 @Forjest hocam yardımcı olabilir misin
  10. Efe D.

Robot Süpürge Önerisi

Bende abime bunu demiştim s7 alalım diye philip diye tutturdu https://ty.gl/ryz27xv7ai bir bakabilir misin hangisi daha iyi acaba
  11. Efe D.

Robot Süpürge Önerisi

Bütçe 17 bin lira almışken en iyisini almak istiyoruz piyasada sağlam kaliteli paspas ve yerleri süpürmek için kaliteli bir robot süpürgesi bulabilir misiniz ?
  12. Efe D.

Dtpm ve ptt nedir ..?

Arkadaşımın pc valorant açmıyor bios ayarlarını yaptık hepsini ama olmuyor gine tpm hatası veriyor PTT ve dtpm var dtpm yapsaj olur mu acaba
  13. Efe D.

Çözüldü✓ Laptop Önerisi Olan?

BEYLER BURAYA KADAR YARDIM EDEN HERKEDE TESEKKUR EDERIM ADAMSINIZ AMA MADAMSINIZ SAKA BIR YANA HERKESIN ELINE KOLUNA SAGLIK MUTLU GUNLER DILERIM
  14. Efe D.

@Che_ @berke. @Furkanozr @sameenshaw Hangisi alayım 3060 victus mu gigabayte
  15. Efe D.

Beyler hangisini almalıyım sizce ben bilemedim 1670386988 @Furkanozr @m.emin_6154 @berke. 3060 li hp victus mu yoksa gigabyte laptop mu
Top Bottom