efeakbogaa isimli üyenin son içerikleri

1. efeakbogaa

Xbox game pass oyun önerisi

8 Gb ram ve amd hd 8500m ortalama-düşük denilecek bir sisteme sahibim xbox game passte oyun önerir misiniz?
  2. efeakbogaa

WhatsApp Beta Sorunu

Yaklaşık 1 haftadır WhatsApp beta kullanıyorum 3-4 kerede güncelleme geldi yaptım 2. fotoğraftaki gibi olması lazımken bende bu şekilde yardımcı olur musunuz bir türlü çözemedim.
  3. efeakbogaa

Yardım FIFA 17 Menü Gelmiyor

burda kalıyor eskiden oynuyordum şuan açılmıyor yardım edermisiniz
  4. efeakbogaa

Yardım Windows 10 Kapanırken Bellek Read Hatasi veriyor

Arkadaşlar bilgisayarı kapattığımda bellek read hatası veriyor tamama basıyorum bilgisayar kapanıyor açtığımda normal bir şekilde kullanıyorum az önce oldu birinde bir kere olmuş sonra olmamış bende durum nasıl olur ve bu neden olur 1694844237 Lütfen yardımcı olurmusunuz
  5. efeakbogaa

İnternet Yavaşlık Sorunu

1694166702 çözemedim bir türlü ne tür bi sorunsa 1694167813
  6. efeakbogaa

İnternet Yavaşlık Sorunu

kendi telefonumu bağladım sonuç aynı bu arada driverlar güncel 1694166206 hayır hocam çalışmıyor çalışşa bile bu kadar etkilemez
  7. efeakbogaa

İnternet Yavaşlık Sorunu

bilmiyorum fakat en son şu güncellemeyi yapmışım 1694165697 uptade'den kaynaklı olduğunu düşünmüyorum bu işin içinde başka bir şey var gibi
  8. efeakbogaa

İnternet Yavaşlık Sorunu

Arkadaşlar internetimde hiçbir sorun yok cihazlarda hız testi yapıyorum normal olması gereken gibi fakat bilgisayarımda hız testi yapıyorum 3 mb - 5 arası değerler alıyorum ve internet çok yavaş kabloluya bağlanma gibi bir imkanım da yok maalesef fakat bu eskiden yoktu zaten hep wifi...
  9. efeakbogaa

Çözüldü✓ SSD'min Hız Testi Hakkında

teşekkürler peki bu değerler bir ssd için iyi mi ?
  10. efeakbogaa

Çözüldü✓ SSD'min Hız Testi Hakkında

Bilgisayarıma Ram Ve SSD takviyesi yaptım ve hız testi yaptım fakat burda birden fazla okuma ve yazma değerleri var hangisi SSD'nin hızı?
  11. efeakbogaa

WİNDOWS 10 BEDAVA ETKİNLEŞTİRME ARACI!!!

Nasıl güveneceğiz ayrıca etkinlestirmeyi nasıl yapiyor büyük ihtimal kmspico falan
  12. efeakbogaa

Yardım Pes 2013 Lisans Yaması Yok mu

Arkadaşlar nostalji olsun diye pes 13 indirdim lisans yaması yapmak istiyorum extreme vs. Gibi yamalar değil oyunun orjinalligini bozmayacak sadece takımlar lisanlanacak heryerde aradım bulamadım yardımcı olurmusunuz
  13. efeakbogaa

Steam cüzdana para atmak

Adres yazıcaz?
  14. efeakbogaa

Semih Kılıçsoy için Real Madrid Iddiasi!

Real Madrid, Bayern Münih, Ajax, Sevilla, Genk ve Club Brugge, Beşiktaş'tan Semih Kılıçsoy’u takibe aldı. (Milliyet) Semih kılıçsoyu Konferans Ligi 2.eleme turunda attığı golden sonra takibe başladılar Ne düşünüyorsunuz?
Top Bottom