Efeclb isimli üyenin son içerikleri

1. E

Ayakkabı kırışma önleyici

Arkadaşlar ayakkabımın kırışmaması için bir ürün görmüştüm instagramda 2 3 ay önce şimdi satın almak istiyorum fakat türkiyede satan bi site görmedim hep yurtdışı var crease guard diye geçiyor acaba türkiyede satan bi site görürseniz linkini atabilir misiniz
  2. E

Jordan basketbol ayakkabısı önerisi

Ben jordan basketbol ayakkabısı almak istiyorum giydiğim numara 43 jordan 1 ve jordan 4 harici amacı sırf basketbol için olan modellerinden bütçe 1300'e kadar önerilerinizi bekliyorum.
  3. E

Fifa online 4 ronaldo

Fifa online 4 de ronaldo manchestera geldi mi çünkü man u seçince man u oyuncularından veriyor yoksa oyunda hala juvede mi
  4. E

Ea play üyeliği fifa 21

Şimdi ea play üyeliği aldığımda 1 yıl boyunca sjnırsız şekilde fifa 21 oynayabileceğim de mi
  5. E

Ea play üyeliği fifa 21

Şuan 165 tlm var fifa 21 indirime girince almak mı mantıklı yoksa 1 yıllık üyelik alıp fifa 22 de gelirse onuda oynamak mı
  6. E

Ea play üyeliği fifa 21

Ben şimdi ea play üyeliği alacağım 1 yıllık fifa 21 için fifa 22 çıktığında onu oynayabilcek miyim ea üyeliği ile
  7. E

Nike krampon önerisi

Knk bu club olan modellerin dişi kırılıyor en az acedemy istiyorum o yüzden
  8. E

Nike krampon önerisi

Bütçem maksimum 500 lira nike olsun ve en az acedemy seviyesinde olsun daha uygun bulunabilirse çok iyi olur ayak numaram 43.5 44 arası
  9. E

Adidas krampon yıkama

Kramponumu yıkamak istiyorum hemde biraz çekmesini istiyorum topu daha çok hissetmek için hangi derecede hangi programda yıkamalıyım ?
  10. E

Krampon ayağıma büyük geliyor

Sus knk
  11. E

Belki aklıma gelmedi burası bir forum değil mi isteyen istediğini sorar istediğini cevaplar bilmiyorsun yada bir fikrin yoksa konudan çıkabilirsin
  12. E

Kanka işine bak ya cevaplayan cevaplıyor
  13. E

Kanka zaten başına gelmiş yada bu konudan anlayan adamlara soruyorum bilmiyorsan cevap yazmayabilirsin
  14. E

Merhaba yeni bir krampon aldım her zaman nike giyerdim krampon alırken hep 44.5 alırdım tam olurdu bu sefer adidas almak istedim 44.5 numara adidas aldım bana büyük geldi yarım numara yada 1 numara gibi yarın gidip ayakkabıcıdan taban alacağım 1 numara küçülsün diye iade ile uğraşmak istemiyorum...
  15. E

Gta 5 online para kasma

Gta 5 onlinede araba sürmeyi çok seviyorum jobslara girmeden şehir içinde yapabileceğim görevler var mı ?
Top Bottom