Efehan Arslan isimli üyenin son içerikleri

1. E

Max 370 TL klavye önerisi

Hocam ben bir steelsreis manyagiyim fakat urunleri cok pahali geliyir bana o yuzden oNa benzer urunler almak beni mutlu ediyor kb r101 de apex model klavyelere benzedigi icin onu dusundum gamepower warlock kullaniyorum aktif yay sesi beni rahatsiz ediyo bi daha gamepower a bulasmam
  2. E

Max 200TL Mouse Tavsiyesi

Rampage phoeinx benim elimde buyuk parmak ucu ile tutuyorum boyutu çok iyi ve sag tarafinda parmaklarim için olan yer çok rahat hissettiriyor
  3. E

Hydra r 6 ya gore rampga impressive dah aiyi degilmi bilek destekli ve kristal swichli 1590413331 Hangi modeli dostum
  4. E

Arkadaşlar klavye almak istiyorum aklimda bir kaç ürün var sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum mümkünse önereceğiniz klavyeler rgb ve mekanik olsun Aklimdaki ürünler:rampage impressive 365 TL Rampage orion rgb 265 TL Lutfen sizde klavye onerin veya benim...
  5. E

Psu ekran karti

Tesekkur ederim ama fiyati biraz cok en azindan benim icin
  6. E

Arduino üzerindeki analog pinleri dijital pin olarak kullanabilirmiyiz

Kucuk bir kod yardimi ile kullanabilirsin ama cok saglikli olmaz pinni cogaltmak icin aparatlar var onlari kullanmani oneririm
  7. E

Psu ekran karti

Efendim eminmisiniz sonra bir problem olamsin eminseniz bos yere masrafa girmeyeyeyim
  8. E

Psu ekran karti

Tesekkur ederim linkini atabilirmisin
  9. E

Psu ekran karti

maksim 200 fln ikinci elde olabilir
  10. E

Psu ekran karti

Mumkun oldugunca ucuz olmasi iyi ama maksimum 200 fln ikinci elde olabilir
  11. E

Psu ekran karti

Peki ucuz fiyatli bi onerin varmi
  12. E

Yardım Sharkoon marka psu güvenilir mi?

Sharkon iyidir eger psu alckasan ince hesab gaming gunlerinden al 230 fln dusuyor 650 wat olan
  13. E

Psu ekran karti

ANAKART:ASRock A320M-HDVR4 İŞLEMCİ:Ryzen3 2200g RAM: Kingston 4x2 2600mhz ram SSD:Adata 630 240gb ssd POWERSUPPLY:400 w 1xkasafani Ben bu sisteme ekran karti eklemek istiyorum (rx570) guc kaynagini degistirmem gerekirmi
Top Bottom