Efekan isimli üyenin son içerikleri

1. E

İşlemcim anlamadığım derecede sıcak

hocam çok teşekkürler durum güncellemesi 1080p video izlerken 99 derece olan işlemci 45 max görüyor soğutucuyu oturttum krema gibi de termal macun sürdüm iyi geceler
  2. E

çok fark eder mi diğer 2 tanesinden çıt sesi gelmedi
  3. E

hocam o termal macunu alabileceğim bir link atabilir misin her yer de fake i olduğu söyleniyor
  4. E

Hutıxı marka 3.2W/mk
  5. E

Arkadaşlar merhaba i5 2400 işlemcili sistemi yeni kurdum ama anlamadıgım bir şekilde youtube videosu izlediğim zaman bile 99 dereceleri görüyor stok soğutucu kullanıyorum daha bugün termal macunu değiştirdim pek bir işe yaramadı biostan voltajı manuele aldığım halde pek fayda etmedi...
  6. E

sorumluluk sınavları Önemli

Merhaba arkadaşlar benim 10. sınıftan sorumlu 9 dersim gözüküyor barajlarla birlikte ama yıl sonu ortalamam 51 sadece barajların olması gerekmiyor mu ? Bir yanlışlık olabilir mi çünkü 7 sinden geçtim yani barajları da verdim sadece 2 tanesi kaldı bunu biraz geç öğrenmem kötü oldu sadece yarın...
  7. E

Snowman m200 soğutucu

Merhaba arkadaşlar ben abdullah abinin videosundan görüp aldım 775 pin destekliyor yazıyordu ama intele uyması için anakarta takılan aparat anakartıma sığmadı anakartımın modeli ECS G41T M6 V3 İşlemci:Q9500
  8. E

Apu sistem de ekran kartı kullanmak

Peki ekran kartını taksam daha performanslı olmaz mı hem ram den de 2 gb yememiş olucak ondan dedim şimdiden thz
  9. E

Bu site nin verilerine pek güvenmiyorum gt 730 r5 230 dan düşük falan çıkıyor
  10. E

Arkadaşlar bende 4300 ge işlemci 16 gb ram apu sistem var harici olarak gtx 750 var yalnız ti değil düz model sizce bu ekran kartını kullanayım mı performans daha da artar mı yoksa ekran kartsız mı kullanayım şimdiden teşekkürler
  11. E

Bu apu sistem nasıl olur

Teşekkürler bende bunu almayı düşünüyordum
  12. E

Bu apu sistem nasıl olur

Peki game garaj daki muhadili hakkında ne düşünüyorsunuz
  13. E

Bu apu sistem nasıl olur

https://www.itopya.com/drax-apu2200g-amd-ryzen-3-4300ge-8gb-ddr4-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/ bu sistemi almayı düşünüyorum bide eski sistemimden kalma gtx 750 ekran kartım var ti değil valorant oyununda kaç fps alırım şimdiden teşekkürler
  14. E

valorant mavi ekran hatası

Bende merak ettim şimdi inşallah görüp yazar
  15. E

Valorant Mavi ekran hatası

windows 10 home kullanıyorum sürücülerim güncel oyunu silip yükledim zaten
Top Bottom