EfsAnd isimli üyenin son içerikleri

1. EfsAnd

Riot games açılmıyor

böyle bi hata veriyor çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  2. EfsAnd

Çözüldü✓ Yeni mönitör watt değeri yeter mi

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ediyorum psum 80+ bronze selfitaklı bağlicağın 2. Monitör de samsungun eski 60 hrz bi mönütörü şu anda evde olmadığım için tam net bi model numara söyleyemem
  3. EfsAnd

Çözüldü✓ Yeni mönitör watt değeri yeter mi

Rx6600 ekran kartı AMD ryzen 5500 işlemcim var 16 gb ram 1 m2 Bir de normal ssd var Psu da 550w 2. Mönütörü bağlamak istiyorum psum yeterli olur mu bi sorun çıkarırmı?
  4. EfsAnd

Çözüldü✓ donanım arşivinin kasasında çökme sorunu

bence değil ama daha iyi bilen birinin yorum yapması daha sağlıklı 1658840107 tamamm teşekkürler
  5. EfsAnd

testlerden bir 5 derece fln daha yüksek aldım bi sıkıntı çıkarır mı ilerde ekran kartı fan hızını yükseltsem mi bir tık
  6. EfsAnd

rainbow gpu 66 derece 96 kullanım cpu 71 derece 55 kullanım PUBG gpu 65 derece 90 kullanım cpu 68 derece 35 kullanım ss ler yüklenmiyo diye elimle yazdım
  7. EfsAnd

teşekkürler baştan kurdum ve düzeldi ama sıcaklıklarım biraz fazla sorun yaşatır mı ilerde
  8. EfsAnd

Ekran kartı driverı
  9. EfsAnd

temizledim yüklemek için geldim bilgisiyarda çalışmıyor deniyo
  10. EfsAnd

Test daha yeni bitti sorunsuz %100 1658792687 Sonuç verdi
  11. EfsAnd

bu gün ona baktım araştırdım en son sürümü indirdim varsayıyorum link atabilirsen indirim belki de yanlış indirdim
  12. EfsAnd

sıcaklık değerlerim normale düşmüş gözüküyo şimdilik ama hala daha PUBG ve rainbow çöküyor
  13. EfsAnd

Arkadaşlar hala daha ama PUBG ve rainbow çöküyo giremiyorum 1658779258 Valorant
Top Bottom