egemeninan07 isimli üyenin son içerikleri

1. E

Faceit smurf ban hakkında

Arkadaşım benim FACEIT hesabımda oynamış ve bunun üzerine hesabım smurfden dolayı ban yemiş. ne yapmam lazım bunu kaldırmak için?
  2. E

csgo prime alınır mı?

ana hesabım sebepsiz vac yedi. 2019 da hile kullanmak için açtığım hesap hala bansız. o hesaba prime almayı düşünüyorum bikaç tane sorum var 1- alacağım hesapta daha önce hile kullandım 1 sefer ama banlı değil ilerde bi sıkıntı olur mu yeni bir hesap açıp ona mı alıyım prime? 2-250 TL yi amorti...
  3. E

csgo vac ban kaldırılır mı?

csgo da hile açmadığım halde hesabım vac yemişti bi ara kaldırmayı denemiştim olmayınca salmıştım fazla bilgim de yoktu nasıl yapacağım konusunda. şimdi tekrar aklıma geldi acaba bunu kaldırabilir miyim diye 1300 gün önce falan yemişim banı kalkar mı bu?
  4. E

Yardım geforge experience sürücü güncellerken virüs girmesi?

nvidia sitesinden geforge experience indirdim ordan güncelliyorum
  5. E

hocam bilmediğimden soruyorum bi sorun olmaz dimi 2 tane ciddi trojan diyor?
  6. E

gtx 1650 ekran kartımı güncellemek için son sürücüyü yüklemeye başladığımda windows virüs bulup iptal etti her yüklemeyi başlattığımda iptal ediyor ne yapmam lazım?
  7. E

hangi ekran kartı sürümü doğru?

hocam indirirdim ve son sürümü seçip yükleme yaparken windows bu virüsleri buldu ve yüklemeyi iptal etti ne alaka anlamadım?
  8. E

hangi ekran kartı sürümü doğru?

gtx 1650 ekran kartım güncel mi diye bakıyım dedim nvidia sürücülerinden manuel arama yaptım ama daha eski sürüm çıktı ne yapmalıyım artık sürüm güncellemesi gelmiyor mu yoksa başka bir şey mi yapmam lazım?
  9. E

twitter dm atamama sorunu

merhaba twitterden birine dm atacaktım ama You can no longer send messages to this person. diye bi hata aldım sebebi nedir? (dm attığım kişiyi takip ediyorum o etmiyor)
  10. E

hangi interneti almalıyım

arkadaşlar tivibu ve 20 mbps internete 140 TL ödüyoruz 100mbps internet bağlatmak istiyorum fakat hangisini bağlatıcağımı bilmiyorum öneride bulunurmusunuz
  11. E

300 TL civarı 8 gb ram önerisi

merhaba ana kartım msi b250m bazooka 8 gb ram alacağım 2000 3000 mhz arasında olursa daha iyi olur bide 350 max bütçem
  12. E

400 TL atx kasa önerisi

400 TL bütçem var psu suz kasa lazım atx midtower olması lazım birde soğutması iyi olan bu fiyattaki kasaları atarmısınız lütfen
  13. E

KASA RAM VE HDD ÖNERİSİ

merhaba yeni bilgisayar toplicam işlemci ve anakart'ta abimin eski parçalarını kullanıcam gereken 3 tane parça KASA,(PSU'SUZ) 8 GB RAM 1 TB HARDDİSK sizden istediğim en ucuz hangileri var ne almalıyım özellikle kasa hakkında hiçbir fikrim yok 400 TL civarı olmasını istiyorum
  14. E

gigabyte 1650 low profile vs palit 1650

https://www.itopya.com/gigabyte-geforce-gtx-1650-d6-oc-low-profile-4gb-gddr6-128-bit-ekran-karti/...
  15. E

gtx 1050 ti alınır mı

gaming gen tr güvenilir site mi daha önce alışveriş yaptınız mı?
Top Bottom