egergvn isimli üyenin son içerikleri

1. E

İstanbul'da Tek Başıma Yaşamaya Taşınıyorum Tavsiye Verir Misiniz?

Evet arkadaşlar ani bir kararla istanbula taşınıyorum gelme falan yazmayın artık çok geç tavsiyleriniz nelerdir
  2. E

Yardım vatan bilgisayardan alınmış rampage monitör

Evet kendi kutusundan çıkan dp ile bağlı
  3. E

Yardım vatan bilgisayardan alınmış rampage monitör

2. monitör alma düşüncem vardı dedim aynısından olsun monitörün arkasına baktım 60 hz yazıyor ama modeli arattığımda 144 hz olduğu görünüyor bunu bilgisayardan nasıl kontrol edebilirim (rampage rm344 modeli)
  4. E

Öneri gta fivem rp tarzı oyun

gta fivem rp tarzı bir oyun varmıdır
  5. E

Öneri lenovo lp7 kulaklık kullanan varmı (aldım)

Az önce geldi ilk deneyim güzel cebimde taşırım derseniz kutusu cep için bi tık büyük sesi gayet yüksek diğer kulaklıklarda hep düşük gelirdi bu cidden yüksek ama bu dokunmalı şeyleri biraz hassas alışmak lazım
  6. E

Dizi önerisinde bulunur musunuz?

Cobra kai
  7. E

Dizi önerisinde bulunur musunuz?

Ne tarz seversin onu belirtseydin keşke ama yeni bitirdiğim cobra kai var dövüş üzerine
  8. E

Öneri lenovo lp7 kulaklık kullanan varmı (aldım)

lenovo lp7 kulaklığını kullanan varmı dışarıya ses veriyomu? ses kalitesi nasıl? kulağı rahatsız ediyormu? benim en çok yaşadığım sorun her türlü kulaklık düşüyo kulak içi kulak üstü bu modeli buldum dıştan çengelli kablosuz ama hiç inceleme vs göremediğim için emin olamadım kullanan varsa...
  9. E

Yardım Sistem çalışıyor ama sinyal yok güç tasarufu modu hatadı alıyorum (servise bıraktım gelince sonucu yazarım)

Şimdi tek tek değiştirerek denedim aynı ekran kartını sök tak yaptım ana karttan görüntü almayı denedim yok olmuyo sökmediğim işlemciyle o güç zımbırtısı kaldı anlarda koruma gibi bişey yapmışlar ya onlarda yada monitörde artık
  10. E

Yardım Sistem çalışıyor ama sinyal yok güç tasarufu modu hatadı alıyorum (servise bıraktım gelince sonucu yazarım)

Evet her şey çalışıyo tek ram yapıp denemeyi düşündüm fakat sonrasında ayarı falan bozulur diye çekindim açıkçası
  11. E

Blog yazarak para kazanmak?

Blog olaylarını çok bilmiyorum ama tahminimce reklamdan kazanılıyodur onun yerine herhangi sosyal medya platformu daha mantıklı insta youtube veya twitter tavsiyemdir daha çok kazanırsın ve blogta siteyle falan uğraşman gerekicek sosyal medyada yeteri kadar büyüyünce büyük küçük işler gelir...
  12. E

3 gün önce alınan Midye dolma yenir mi?

Sakın yeme deniz ürünleri ve tavuk ürünleri ertesi güne bırakılması tavsiye edilmez
  13. E

Beni seviyor olma ihtimali yüzde kaç?

Çok sanmıyorum ama diyelim teklif ettin o da kabul etti yürümeme ihtimali daha çok çünkü 11mişsin seneye sınav var tiriplerine giricek ondan sonrada ünide iyi ihtimalle farklı üniler farklı şehir zaten baştan gider çok zor olur ve ayrılırsınız bence ondan net bir aksiyon almadığın sürece kalbine...
Top Bottom