Egetional isimli üyenin son içerikleri

1. E

Discord Yeni Telefon Güncellemesindeki Sorun

Discord'a yakın zamanda telefonlara güncelleme geldi. Sol üst taraftan mesaj, etiket, dosya v.b arayabiliyorsunuz sunucularda bildiğiniz üzere. Bilgisayar üzerinden hala aynı şekilde, oraya girilen mesajı tüm sunucuda tarıyor; ancak telefona gelen yeni güncellemeden sonra yaptığınız arama sadece...
  2. E

Yardım LAPTOPTA 2. EKRAN VE EKRAN KARTI SORUNU

Merhaba, laptopum mshybrid modunda çalışıyor (mux switch özelliği). Yani ekran kartım ve işlemcim görüntü vermek için bereber çalışıyorlar. Bilgisayarıma 2. ekranı taktım; 1. ekranda oyun oynuyorum ve 144 hertz (performans beklediği ekran), 2. ekranımda ya video izliyor, yada discord ekranına...
  3. E

Öneri F/P KABLOSUZ OYUNCU KULAKLIĞI

Kablosuz bir kulaklık alacaktım spor salonunda müzik dinlemek için, dedim madem para veriyorum halihazırda kendi kulaklığımda bozuluyor oyuncu kulaklığı alayım orda da kullanırım. Bluetoothlu, gecikmesi oyun oynacağım için düşük bir kulaklık lazım. Ev dışında muzik de dinleyeceğim için devasa...
  4. E

LAPTOP 2. EKRANI TAKINCA FPS DÜŞÜYOR

Laptopuma 2. monitör olarak HDMI kabloyla televizyona bağladım. Şimdi televizyona bağlarsan böyle olur falan yazcaksanız, monitörden farkını da yazın. Yakında monitör alıyorum (VGA to HDMI dönüştürücüyle takacağım) O monitörü aldığımda laptopumda yine fps düşmesi yaşanır mı? Bahsettiğim fps...
  5. E

60 FPS WEBCAM ÖNERİSİ

Beyler bir webcam alacağım. Mikrofonuna falan para vermek istemiyorum. 60 FPS 720p bildiğiniz en ucuz webcam linkini atar mısınız?
  6. E

60 FPS Destekli Webcam Önerileriniz?

Hocam 400 ₺'e bi webcam alcam. Çözünürlük düşük olabilir, keza mikrofonu olmasa bile olur. Ama 60 FPS olması gerekiyor. Biliyorum bu fiyatta 60 fps olması zor, ancak dediğim gibi mikrofondan ve çözünürlükten feragat edip FPS'i 60 olan en ucuz kameraları atarsanız sevinirim
  7. E

USB Mikrofon mu Ses kartı mı

2000 ₺ domalıp USB mikrofon mu alayım, 2000 ₺'ye ses kartı + mikrofon mu alayım. Not ( Müzik için değil, konuşmak için.)
  8. E

F/P Mouse Önerisine İhtiyacim Var

Yok daha çok fps oyunları lol falan oynuyorum. MC girersem makro açarım zaten
  9. E

F/P Mouse Önerisine İhtiyacim Var

Şöyle 100-250 ₺ aralığında bir mouse ihtiyacım var. Hafifliği konusunda çok hassas değilim, ağır olmasın yeter. Driveri olması lazım (DPI ayarlancak, makro atancak v.s v.s) Üstte 2 tuş solda 2 tuş olursa güzel olur. Oyunlarda kullanıyorum, üst ön makro üst arka DPI soldakileri de mikrofona falan...
  10. E

OYUNA GİRDİĞİMDE İNPUT LAG GİRİYOR.

Valorant oynarken sol tık çalışmıyor, geç çalışıyor. Mesela bas çek yapınca çalışmıyor ama basıp 2 saniye tutunca basıyor. Veya lolde sağ tıklıyorum gitmiyor ama basılı tutunca gidiyor. Sık sık basmam lazım yürümek için oyun oynanmıyor. Sorunun neden kaynaklı olduğunu biliyor musunuz? Bazen...
  11. E

Bluetoothlu kulaklığımın teki çalışmıyor ama...

Lütfen burayı okuyup cevap yazın. Bir bluetoothlu kulaklığımın vardı, tekinden ses gelmediği için yenisini aldım ve yenisinin tekinden de ses gelmedi. Durumun bir ayarla alakalı olabileceğini düşündüm. Bir gün gene tekinden gelen sesle müzik dinlerken, çalışan kısmın şarjı bitti ve çalışmayan...
  12. E

phytonla yazdığım kod hosts dosyasına erişemiyor

Phytonla yazdığım bir programı yönetici olarak çalıştırmadığım için hosts dosyasına erişemiyor.
  13. E

C:/USERS/ege "WINDOWS TARAFINDAN BULUNAMADI"

Ya bi dosya var, açınca bu hatayı veriyor. Var mı çözümünü bilen? Format at demeyin.
  14. 30 TL STEAM KODUNU 25 TLYE SATIYORUM

30 TL STEAM KODUNU 25 TLYE SATIYORUM

2. El steam kodu satıyorum kullanılmış değil :) 30 TL Steam kodu var elimde fazladan, 30 TL'ye satsam kimse almaz herhalde 25 TL'ye satıyorum hadi 5 TL kar yapın çikolata alırsınız
  15. E

30 TL STEAM KODUNU 25 TL'ye SATIYORUM

sana çok ciddi diyorum tam 25 TL lazım ya
Top Bottom