Egoo isimli üyenin son içerikleri

1. E

Üniversite için tablet önerisi

huawei fiyatı uygun duruyo ipade göre performans olarak çok fark olur mu
  2. E

3600tl kalem extra
  3. E

Hayatım boyunca android telefon kullandım sınıftakilerde hep iPad var onlarda ki pdfleri benim tablete atarken sorun olur mu ıos dan androide
  4. E

Merhaba fizyoterapi ve rehabilitasyon okuyorum tablet alıp notları ordan almayı düşünüyorum 2 tablet arasında kaldım sizce Huawei MatePad Pro ve iPad Air arasından hangisini almalıyım ya da sizin başka öneriniz var mı bu fiyatlar arasında
  5. E

1500 TL ye kadar klavye önerisi

2k olmuş bu
  6. E

1500 TL ye kadar klavye önerisi

max 1500 TL ye kadar klavye önerir misiniz 1697729041
  7. E

Al Life uygulamasını xiaomiye nasıl indirebilirim?

Merhaba huawei freebuds 5i aldım al life uygulamasıyla daha detaylı kullanabiliyorum sanırım ama telefonum xiaomi olduğu için nasıl indireceğimi bilmiyorum bilgisi olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim
  8. E

2k bütçem var kulaklık önerir misiniz

sanki biraz daha müzik dinlemek için gibi
  9. E

2k bütçem var kulaklık önerir misiniz

Merhaba gaming kulaklık arıyorum 2k bütçem var daha valorant oynuyorum önerilerinizi bekliyorum
  10. E

İstinye Üniversitesi Vs Haliç Üniversitesi Hangisi Daha İyi

Merhaba üni tercihlerinde istinye ve haliç üniversitesini yazmayı düşünüyorum fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü istinyenin anlaşmalı olduğu hastaneler olduğu için o daha mantıklı geliyor aslında peki siz bu iki üniversite hakkında ne düşünüyosunuz
  11. E

Max 15k Laptop Önerisi

tamam hocam teşekkür edeerim başka önerin var mı
  12. E

Max 15k Laptop Önerisi

Merhaba ders ve slayt hazırlamak için laptop arıyorum çok ağır oyunlar oynamam max sims seviyesi olur 15k bütçem var laptop önerir misiniz
  13. E

max 10K telefon önerisi

o fiyatlarda en iyi telefon sanırım
  14. E

max 10K telefon önerisi

ptt avm güvenilir mi
  15. E

max 10K telefon önerisi

Merhaba arkadaşlar max 10k bütçem var telefon alıcam aslında aklımda s20 fe vardı ama 12-13k oldu 10k ya performans olarak onu aratmayacak işlemci olarak ve kamera olarak iyi bir telefon öneriniz var mı çok fazla oyun oynamam sadece 1-2 tane yüklü olur bataryası da biraz iyi olsa güzel olur...
Top Bottom