ehementraut isimli üyenin son içerikleri

1. E

🔥İndirim SteelSeries Arctis 7x+ Plus Wireless Kablosuz 4.099 TL

aşırı konforlu ve tüm platformlara uyumlu bir kulaklık. Cep telefonunda bile alıcıyı takıp kullanılıyor. Fakat ses kalitesi hyperx kulaklıklarla yarışamaz. İdare eder
  2. E

HyperX Cloud Orbit S 3719TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B07WD66FL5 amazonda da aynı fiyat. burdan almak daha mantıklı olacaktır. teşekkürler paylaşım için 1 adet çektim.
  3. E

Steam Benden Fazla Para Alıyor

bankadan dolar ekstresi almak istediğinizi söyleyin dolar olarak yansır işlemlere dolar satın alıp ödeyebilirsiniz o şekilde.
  4. E

❌İndirim Bitti! ₺1.345 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless)

Ak820 Pro 140 TL vergiyle 2 gün önce, Cidoo ise vergisiz olarak bugün gümrükten geçti. Darısı tüm arkadaşların başına. Teşekkürler Gümrük Memurları <3
  5. E

❌İndirim Bitti! Vatan Bilgisayar i5 12600kf ve RTX 4070 sistem 31500 TL

Alınabilir ddr5 oturmadı henüz gayet mantıklı sistem
  6. E

❌İndirim Bitti! ₺1,369 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless) [Tekrar Stokta!]

Benim klavye gümrükten geçmiş bugün çok komik bir vergiyle. sanırım baya şanslıyım. yanwenle yollanmıştı. Çok şükür fahiş bir vergi çıkmadı 44 dolara almıştım 47 dolara geldi toplam
  7. E

🔥İndirim Corsair HS75 XB Wireless 1899 TL

Güzel fakat sadece Xbox uyumlu. Adaptörle pcde kullanılabiliyor . Adaptöründe orjinali 1200 çakması 500 civarı
  8. E

🔥İndirim 2299TL Asus ROG Strix Scope Deluxe Oyuncu Klavye

Bu seri baya güzel tuf u felan kullanmadım. Nx switch di benimki birde ama cherry mx de iyidir.
  9. E

🔥İndirim 2299TL Asus ROG Strix Scope Deluxe Oyuncu Klavye

K70 Pro, Strafe, K68 , G915, G815, Blackwidow v3, v1 , Steelseries 7 ve Scope Nx Moonlight gibi bi dünya klavye geçti elimden fakat asus baya kaliteliydi bu fiyata kaçmaz.
  10. E

🔥İndirim Epomaker x Cidoo ABM084 %80 Gateron Pro Switch 1.075₺

10 dolar kodu atabilecek varmı özelden rica etsem ben yapamadım da
  11. E

❌İndirim Bitti! ₺1.345 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless)

nasıl alabiliyoruz bu kodu hocam ? sanırım birini davet etmemiz ve o kişinin kaydolup bir alışveriş yapması gerekiyor.
Top Bottom