EinoKalevi isimli üyenin son içerikleri

1. EinoKalevi

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Air Fryer 3.5L 799₺

şu ana kadar kazananların basit usulde olduğunu düşünüyorum. Arkadaşa o yüzden sormuştum. Teşekkür ederim.
  2. EinoKalevi

mahkemeye cevap dilekçenizi sunduktan sonra karar kaç gün ardırdan verildi bunu öğrenmek istemiştim
  3. EinoKalevi

cevap dilekçesinden sonra ne kadar süre geçti ve sonuç geldi bilgi verir misiniz
  4. EinoKalevi

❌İndirim Bitti! 🔥Piranha 1080P Full HD Pc Kamera 55 TL🔥

Arkadaşlar kamera geldi, mikrofonu ve kamerası çalışmakta. Kamerası doğru ışıkta yeterli. DC üzerinden yayında 1080p veriyor. Yakalama hızı yeterli. Mikrofonu sadece sesinizi iletmek için yeterli.
  5. EinoKalevi

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

fiyat : 15999 TL özellikleri : i5 12400F asus prime h610m-k 3070Ti goodram 3600 mhz 8x2 ram WD green sn350 480 gb thermaltake kasa dahili 650w suply herkese bol şans
  6. EinoKalevi

Şahin beyin paylaştığı klasörden örnek dilekçeyi doldurup gerekli eklerle birlikte hukuk bürosu ön müracaat odasına gidip belgeleri mahkemeye sundum. Bugün uyapa işlenmiş. Sonuçlanınca haberdar ederim.
  7. EinoKalevi

🔥İndirim Aliexpress kaçırılmaz indirimler

doğrudur, aldığım 2 üründe de vergi gözüktü ve ödemesini yaptım. He sonradan bir ücret çıkar mı bilemeyiz. TR'de yaşıyoruz ^^
  8. EinoKalevi

Arkadaşlar bu 2 ürünü satın aldım. Makine ilk ürün olduğu için güzel bi indirim yaptı. Ama kulaklıkta indirim olmadı normal fiyatından aldım. Vergi de ikinci resimde gördüğünüz üzere görev olarak gözüküyor. Ödeme adımına geçtiğiniz an vergiyi görebilirsiniz.
  9. EinoKalevi

ödeyeceğiz ^^
  10. EinoKalevi

1 Adet üründe hoşgeldin indirimi adı altında fiyatlar paylaşılmış. 2ci ürünü eklediğinizde normal fiyatına dönüyor. Şöyle bir şey aldım vergi dahil 79a teşekkürler. Umarım gelince ekstra ödeme yapmayız.
  11. EinoKalevi

🔥İndirim Ağaç Feneri Dekoratif Aydınlatma İndirimde!

link : https://www.amazon.com.tr/Ağaç-Feneri-Dekoratif-Aydınlatma-Fenerleri/dp/B0B595SV8V/ref=sr_1_8?keywords=ağaç+feneri&qid=1673858447&sprefix=ağaç+fen%2Caps%2C139&sr=8-8
  12. EinoKalevi

Yemek Sepeti (TATLI)140 TL'ye 81 TL İndirim Kodu

yarım kilo ekler söyledim teşekkürler
  13. EinoKalevi

🔥İndirim İPHONE 11 16.999TL

mizah yapıyorum hocam ^^ çinçançonu annene vermişsin ya, bi nevi dolandırıcılık ^^
  14. EinoKalevi

🔥İndirim İPHONE 11 16.999TL

dolandırıcılığa aileden başlanırmış hocam tebrikler :D
Top Bottom