Eksolen isimli üyenin son içerikleri

1. RDR2 CSGO Prime Cyberpunk ve Daha Fazlası

RDR2 CSGO Prime Cyberpunk ve Daha Fazlası

Başlıktaki oyunlara ek Witcher serisi, Batman serisi ve fazlasıyla oyun var. İlk ve tek sahibi benim, bütün bilgileri ile vericem. Hiç ban vs. yemedi. Pazarlık için mesaj atabilirsiniz https://steamcommunity.com/id/eksolen
  2. Modern Warfare 2 Vault Edition ve Kasılmış Warzone Hesabı

Modern Warfare 2 Vault Edition ve Kasılmış Warzone Hesabı

İhtiyaçtan dolayı satılıktır, tüm bilgileri verilecektir. İçinde Modern Warfare 2 Vault Edition, Modern Warfare, Cold War ve Vanguard var. Tüm Vanguard silahları max level, CW silahlarının neredeyse tamamı ve MW silahlarının yarısından çoğu max level'dir. Atomic Camo, hem Cold War hem de...
  3. E

Kırmızı switch mekanik klavye önerisi

Arkadaşlar Türkçe, RGB'li ve Cherry MX Red'li bir mekanik klavye önerir misiniz?
  4. E

Cherry MX Red klavye önerisi.

Evet gayet güzel de ben sadece FPS oyunları oynuyorum, kırmızı switch gayet rahat ama mavi ile rahat eder miyim bilmiyorum
  5. E

Cherry MX Red klavye önerisi.

Arkadaşlar; Türkçe, RGB, numara tuşları olan bir Cherry MX Red klavye önerir misiniz? Mümkünse en ucuzlarından 😀
  6. E

Hangi kulaklık? Razer veya Logitech

Arkadaşlar üç tane model arasında kaldım. Razer Electra V2, Logitech G332 ve G231. Logitech'ler görünüş olarak aynı zaten ama G231 biraz daha ucuz. Hangisini seçmeliyim?
  7. E

Disk birleştirme ve Windows.

1TB olan HDD.
  8. E

Öyle bir seçenek göremedim de, bu şuan Windows'un kurulu olduğu HDD. Ben SSD'de kullanmak istiyorum yani E'de.
  9. E

Arkadaşlar yeni bir SSD aldım, Windows'u içine atayım dedim. Harddisk ikiye bölünmüştü ben de Windows'un olduğu kısmı klonladım ama bu işlem de SSD'yi ikiye böldü. Şimdi ise böyle karışık bir şey oldu. BIOS'ta boot seçeneklerinde hem HDD hem SSD ve onların Windows Boot Manager seçeneği çıkıyor...
  10. E

Öneri GPU yükseltme RX480'den RX590'a

Şuanki Modern Warfare'de ayarı ortadan yukarı alsan 4GB VRAM yiyor, 4GB ileride yeterli olur mu ki? Aşınca ne oluyor pek bilmiyorum.
  11. E

Ryzen 5 3600, 16GB 2400Mhz (3600 olacak) B450M Dragon. Açıkçası Cyberpunk 2077'dir, sıradaki Call of'tur vesaire en kötü orta ayar 1080'de oynatsın istiyor gönül.
  12. E

Sapphire Nitro+ RX480 8GB ekran kartım var ve yükseltmeyi düşünüyorum. Youtube kanalındaki 590SE gözüme çarptı fiyatı da uygun gibi. Gelecekte yeterli bir ekran kartı mı? 8GB VRAM olsun istiyorum ama MSI gibi markalardan frekans hızı düşük kalıyor gibi. Diğer jenerasyon oyunlar için yeterli...
  13. E

Yardım Anakart değiştikten sonra mikrofon sorunu.

H110MK anakart kullanırken sıkıntı olmayan SN-RX2 kulaklığımda B450M Dragon'a geçtikten sonra ses gitmemeye başladı. Kasamın önündeki girişler sıkıntılıydı fakat fazla uğraşmaz isem gayet düzgün çalışıyordu. Şimdi öne takarsam sadece cızırtı gidiyor. Arkaya takarsam da karıncalanma gibi bir ses...
  14. E

DPC sorunu. Bilgisayarim her an kasıyor.

Arkadaşlar yeni bir anakart aldım, BIOS ve Windows 10 güncelledim, ekran kartım ve işlemcinin sürücüsü de güncel ama ses sürücülerini güncelleyemiyorum. Bilgisayar her an fps drop tarzı takılıyor. HDMI Audio ile ilgili bir sıkıntı da yaşıyorum. Bir test yaptım sonuçlar bunlar. Ne yapmalıyım...
Top Bottom