EKSTAZİBANUU isimli üyenin son içerikleri

1. EKSTAZİBANUU

LG 27GL850 amazonda şuan indirimde 3.895 TL

Aralarındaki farkları söyleyeyim attığınız model va panel lg nano ips lg nin griden griye geçiş süresi gerçek 1 ms iken xiaominin 4 ms bunu elbette gözle belki farkedemeyiz ama önemli bir detay va panel olduğundan ötürü kontrast oranı xiaominin daha iyi parlaklık olarak lg 350 kandelaya sahipken...
  2. EKSTAZİBANUU

LG 27GL850 amazonda şuan indirimde 3.895 TL

Yaklaşık 2 aydır bu monitörün indirime girmesini bekliyordum sürekli 4.6k ile 4.1k arasında gidip geliyordu uzun zamandır 4k altına düştüğünü görmedim bence alacak kişiler için çok iyi bir fırsat linkini bırakıyorum...
  3. EKSTAZİBANUU

Xpg t60 8gb 3000 mhz ram b450 sh2 de çalışır mı?

Teşekkür ederim arkadaşlar.
  4. EKSTAZİBANUU

Xpg t60 8gb 3000 mhz ram b450 sh2 de çalışır mı?

Herkse iyi günler bu ramı alacağım elimde mevcut b450 s2h var anakartın resmi sitesindedeki bellek uyumluluk pdf dosyasını indirip baktığımda tam olarak anlayamadım ramın kodu bu AX4U300038G16A-ST60 sizce destekler mi? boşuna almıyayım.İşlemciyi soracak olursanız r5 3600.
  5. EKSTAZİBANUU

:D

harika
  6. EKSTAZİBANUU

Performans Düşüklüğü

tahmin ettiğim gibi bir arkadaşımda da aynı sorun var istersen ticket atıp bakabilirsin kasma vs yaşıyorum diye at cevap olarak şunu vericekler işlemcinizin çift çekirdekli olmasından veya çok eski bir mimariye sahip olması bla bla.Lol de bu sorun uzun zamandır var zaten ona yapabilcek bir şey...
  7. EKSTAZİBANUU

Performans Düşüklüğü

Eğer çift çekirdekli işlemcin varsa lol 10. sezondan itibaren optimizasyonu pek iyi sağlayamıyor yüksek ihtimal çift çekirdekli işlemci kullandığın için.Sistemi tam olarak yazarsan yardımcı olmaya çalışırız.
  8. EKSTAZİBANUU

Netflix Film Önerisi

Bu arada aklıma gelmişken Başlat filmini izlemediysen bilim kurgu olarak tavsiye ederim normalde sevmem bilim kurguyu ama bu filmle bakış açım değişmişti.
  9. EKSTAZİBANUU

Netflix Film Önerisi

Demir yumruk mu neydi o mu. Pardon Çelik yumruklarmış ismi o mu ?
  10. EKSTAZİBANUU

Netflix Film Önerisi

Gerçekten beklediğiminden daha iyi çıktı hızlı ve öfkeli tarzı araba sahneleri,hiç bitmeyen aksiyon.6 kişi var birisi assasin c. gibi ordan oraya zıplıyor felan bi tanesi keskin nişancı değişik güzel film bence pişman olmazsın.
  11. EKSTAZİBANUU

Netflix Film Önerisi

Netflix te var mı bilmiyorum ama 6 Underground bu filmi izlemeni tavsiye ederim. Edit-Baktım varmış.
  12. EKSTAZİBANUU

Ses gidip duruyor

Sadece fortnite oynarken oluyor doğru mudur ?
  13. EKSTAZİBANUU

Bu sistem uygun mu

Bence 16 haziranda çıkacak olan B550 anakartı bekleyip onu alman olurdu.İlerde sistemi yükseltmek istersen daha çok geleceğe yönelik olurdu.Benim fikrim bu yönde.
  14. EKSTAZİBANUU

Merak ettiğim bir şey var

Anlatılmaz yaşanır derler ya tam olarak öyle.Arkadaşların da dediği gibi kendin çalışıp almadığın sürece çok zor.
  15. EKSTAZİBANUU

ekran kartımın tam adını nasıl öğrenirim?

Windows+r tuşuna basıp arama kısmına dxdiag yazarak ekran yazan yere tıklayıp öğrenebilirsin.
Top Bottom