Eld037 isimli üyenin son içerikleri

1. Eld037

Yardım Fiber İnternet Nasıl Evime Gelir

Güncelleme: Linkedin'den Türk Telekom ceo'suna yazdığım uzun mesaj sonucunda gün içinde iki kez genel müdürlükten arama aldım. Kendileri çok samimiyetle yaklaştılar. İlkinde aradıklarında adresinizi bölge ekipleriyle iletişime geçip kontrol ettikten sonra bilgi verileceğini, ikinci aramada ise...
  2. Eld037

Millenicom kullanıyorum şu anda ama onların öyle bi hizmeti olacağını sanmıyorum türk telekom altyapısı üzerinden kullandığım için. Türk telekoma mı başvurmam lazım şimdi bu kablolamanın yapılması için?
  3. Eld037

Merhabalar birkaç gün önce iç kapının önüne kadar fiber kablolarını getirmişler fakat içeri kablolama yapılmamış. Bunu kendim mi yaptırmam lazım yoksa bölgedeki internet sağlayıcım kendi mi kabloları kesip gpon'a bağlıycak?
  4. Eld037

iPhone 11 128GB vs iPhone 12 64GB

Aylık cüzi bir miktara icloud depolama ile depolama sorununu çözebilirsiniz. 12 almak daha mantıklı.
  5. Eld037

EN FAZLA 1000 TL YE EKRAN KARTI ÖNERİSİ (2.EL)

750ti daha mantıklı
  6. Eld037

0,5 ms ile 1 ms arasındaki fark

Bu gecikme değerleri bir şey ifade etmiyor ki. Bunlar input lag değerleri değil. Alacağınız monitörün kullanacağınız tazeleme oranındaki input lag değerlerine bakıp eş değerleriyle kıyaslayıp alın. Link'teki sitede çoğu monitörün input lag değeri ölçülüp listelenmiş. Monitör almadan önce bu...
  7. Eld037

Yardım Türk Telekom 5G Modem Vermedi

Üslubunu beğenmedim ayrıca kabloyla kablosuzu karşılaştırmıyorum. Eski nesil wifi protokolünün hıza etki edebileceğini söylüyorum.
  8. Eld037

Yardım Türk Telekom 5G Modem Vermedi

Baya fark oluyor. Kabloyla 89-90 mbps aldığım interntte wifi 4 router'la 35-36 anca alıyordum router'ın dibinden.
  9. Eld037

Çift monitör kullanmak istiyorum. Ama olurmu bilmiyorum ?

Uygulamayla yapılıyor. Araştırın.
  10. Eld037

HDD Caddy Alınır MI?

Alacağın SSD'yi bilgisayarın orijinal sata portuna tak. Yanda olan HDD'yi caddy'ye tak maksimum performansı alırsın. Windowsu zaten SSD'ye kurarsın diye tahmin ediyorum açılışta yavaşlama olması mümkün değil.
  11. Eld037

yeni bilgisayar alicamda Hiç bilgim yok yardımcı olur musunuz

Kim satıyorsa art niyetli almayın. Bu fiyata daha iyi bilgisayarlar alınabilir.
  12. Eld037

Windows 11'e Geçilir mi?

Modifiyeli windows 10 olmuş ben pek beğenmedim. Geçiş yapmak için kayda değer bir artı sağlamıyor.
  13. Eld037

❌İndirim Bitti! ROG Zephyrus G15 RTX 3080 37.430 TL

Site güvenilir mi?
  14. Eld037

Çözüldü✓ sizce bu kasaya kaç hz monitör almalıyım

Fark var ama aşırı bariz bir fark değil. Dikkatli incelemek lazım.
  15. Eld037

50.000 TL Yalnız Kasa Sistem Tavsiyesi

Hazır sistemlerde 50k civarı 4080'li sistem bulamadım açıkçası 59'a falan vardı galiba.
Top Bottom