ELESSYA isimli üyenin son içerikleri

1. ELESSYA

Monster laptop şarjda değilken oyunlar kasıyor

bidaha deneyeceğim teşşekürler
  2. ELESSYA

evet bunuda denedim 1 saat bile sürmedi 30 dakika sonra kapandı
  3. ELESSYA

benim istediğim sarjdayken sarj alması gitmesin oyun kasıyo çünki kasmadan oynamak istiyorum lütfen bilen birisi yardım edebilir mi sıyırcam kafayı artık 1670264781 pili sökünce 1 saat sonra kapanıyor hocam pc :(
  4. ELESSYA

bunuda denedim ama bu seferde pc 1 saat sonra kapanıyor
  5. ELESSYA

Merhaba, Ben Yeni Monster Abra A7 V13.2 Aldım lakin çok önemli bi sıkıntım var Bilgisayar Sarjda değilken kasıyor oyunda arada şarj alması vs gidiyor Sarjdan Çıkınca Oyun Kasıyor Pilim Sürekli %100 'de Paso Şarjda Oynuyorum ama şarj alması gidiyor acaba pil kendini korumayamı alıyor bu Koruma...
  6. ELESSYA

Monster Abra A7 Pil Problemi

Merhaba, benim monster abra A7im var bilgisayarım şarj alıyor ama arada sırada sarj alması gidiyor ve oyunlar felan kasmaya başlıyor fişi çıkartıp takınca düzeliyor bu yazılımsal bir problemidir acaba? W11 Yapınca yaşadım bu sorunu sanırım yazılımsal ne yapmam gerekiyor
  7. ELESSYA

Yardım Ekran Kartı Problemi

bunu yaptığımda ekran gidiyor :(
  8. ELESSYA

Yardım Ekran Kartı Problemi

Merhaba, Benim Bilgisayarım Monster Abra V7 Bilgisayarımda çift ekran kartı var ben oyundayken vs Sürekli 1.cil Ekran Kartım Devrede "1.cil Ekran Kartım Çöp" 2.cil Ekran Kartım 3050 Ti'yi Devreye Sokamıyorum Napmam Gerekiyor 3050 Tİ Valorant Performans Testi Videolarını İzledim Adamlar 300...
  9. ELESSYA

Birincil Ekran Kartı Değiştirme Nasıl Yapılıyor?

tamamdır teşşekürler
  10. ELESSYA

Birincil Ekran Kartı Değiştirme Nasıl Yapılıyor?

Merhaba, Ben yeni Monster Abra V17 Aldım içinde 3050 Ti i5 10.Nesil Olmasına Rağmen Sadece 150 FPS Alıyorum bunun normal olmadığını düşünüyorum PC'de 2 Ekran Kartı Var Nvidia 3050 Ti 'yi Nasıl 1.Ekran Kartı Yapabilirim yardım edebilicek varmıdır? RX550 AMD FX 6700 ile Zaten ben 160 FPS Alıyorum...
  11. ELESSYA

Asus VG279Q Monitörüm Sinema Modunda Kaldı

çok teşşekürler hocam oldu saolun :)
  12. ELESSYA

Asus VG279Q Monitörüm Sinema Modunda Kaldı

Merhabalar ben ASUS VG279Q Monitör aldım daha çok yeni aldım lakin şuan problemim Ekran Sinema Modunda ve tek dokunuşumla kırıldı galiba hiç bir işlem yapamıyorum PCyi buttonlar dışında nasıl cinema modundan çıkartabilirim ayıktırabilir misiniz rica etsem lütfen Kontrol Buttonu Kırıldı bunu...
  13. ELESSYA

Öneri 1000 TL'ye Ekran Kartı Önerisi

Teşşekür Ederim
  14. ELESSYA

750 Tİ Kullanırken hiç kasma vs yoktu.
  15. ELESSYA

Merhaba, 1000 TL'ye Ekran kartı olarak ne alabilirim Valorant Oynuyorum Şuan GT 630 Kullanıyorum En Yüksek 35 FPS Veriyor Bana 50 60 FPS 'de Yeter varmıdır 1000 - 1200 TL Civarı önerebileceğiniz ekran kartı eskiden 750 Tİ Kullanıyordum İşimi görüyordu 50 60 FPS Sabit Oynuyordum şuan ki ekran...
Top Bottom