Elif Deniz isimli üyenin son içerikleri

1. Elif Deniz

amd driver indirirken siyah ekran alıyorum

geçen haftalarda yeni bir laptop aldım. model hp victus 16-s0011nt. özellikleri gpu nvidia rtx 4060. cpu amd ryzen 7 7840hs. 144hz ekran. laptop'a ilk başta windows 10 kurdum ama laptopun 64hz de çalıştığını fark ettim. internetteki çoğu çözümü denedim. amd driver kurarken siyah ekran sorununu...
  2. Elif Deniz

Usb bellekten windows 10 siliniyor mu

Teşekkür ederim 1608994778 Teşekkür ederim
  3. Elif Deniz

Bundan sonra normal şekilde kullanabiliyorum yani
  4. Elif Deniz

16gb usb belleğim var ve içine windows 10 yükledikten sonra silebiliyor muyum?
  5. Elif Deniz

F/p gaming laptop bakıyorum

Bunun ekranı 144hz mi 60hz mi
  6. Elif Deniz

F/p gaming laptop bakıyorum

Bütçemi geçmeyecek şekilde f/p arıyorum. Valorant,PUBG ve hikayeli oyunlar oynayacağım. İntel ve amd arasında çok gidip geliyorum. Monster notebooklara baktım ancak gelen yorumlardan almaya korktum. Acer nitro 5 serisi yenilenmiş ve ısı sorunu çıkarmıyormuş ancak acer kalitesiz dedi bir...
  7. Elif Deniz

Pc toplama 5000tl bütçe, monitörlü önerir misiniz

Amd ryzen 3 3100 demek mi istediniz
  8. Elif Deniz

Sizin öneriniz var mı ilk kez pc toplayacam
  9. Elif Deniz

Ay sonunu beklesem indirim falan olur mu sence? Beklemekten yana sıkıntım yok
  10. Elif Deniz

Teşekkürler 1606996859 Teşekkürler
  11. Elif Deniz

Bütçeme yakın monitörlü bir sistem olursa memmun olurum. Oyun oynama ve video,dizi,film izlemek için alacağım. Oynayacağım oyunlar valorant, PUBG, hayatta kalma oyunları ve bağımsız oyunlar. Fps 100 altına düşmedikçe sıkıntı olmaz. Medium ayarlarda oynarım Ram 8 veya 16 fark etmez Ssd 480 olursa...
  12. Elif Deniz

Dizüstü bilgisayar almayı düşünüyorum önerileriniz

Bütçemi açmadan hem oyun oynayabileceğim hem de kasmayacak şekilde dizüstü bilgisayar almak istiyorum. Oynayacağım oyunlar valorant, hayatta kalma oyunları ve bağımsız oyunlar. 8gb ram Mümkünse 480gb ssd
Top Bottom