Emin Can isimli üyenin son içerikleri

1. Emin Can

Kulaklık onerisi 2500 TL bandında

Sporda spor sesini elinden geldigince egale edebilen orta butceli 2500 tlyi geçemeyecek kulaklık öneriniz var mı
  2. Emin Can

Yardım Trendyol Satıcı Hesapları Ele Geçirilmiş Durumda !!!!

98 adet siparişten şuan 22 kaldı müşterilerin bi kısmını arayarak iptal ettirdik yaklaşık olarak ürün başı
  3. Emin Can

Değerli İş Ortağımız, Gerek aracılık sözleşmeniz gerekse de platform kuralları uyarınca satıcı hesaplarının güvenliği iş ortaklarımızın sorumluluğundadır. Bu sebeple hesabınızın şifresinin yetkisiz üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmiş olmasından ve hesabınızı geri aldığınız ana kadar...
  4. Emin Can

Oda bir ihtimal doğru söylüyorsun bu kadar rahat biçimde yapmaları bunuda gösteriyor.
  5. Emin Can

Büyük ihtimalle trendyol sisteminde açıklık var bu sayede giriş sağlıyor olabilirler. İki adımlı doğrulama sayesinde bence bu çözüm olabilir.
  6. Emin Can

Amin. Trendyolun hatası bizede yansıyor yapıcak bir şey yok. Trendyolda bi açık olabilir ben trendyol kişisel hesabımda ki kart bilgilerinide sildim bilginiz olsun ne olur ne olmaz.
  7. Emin Can

Kimin yaptığı bilinmiyor maalesef ve üstelik böyle tepki alıyoruz.
  8. Emin Can

Biz imalatcı bir firmayız inverter kaynak makinesi gazaltı kaynak makinesi akü şarj gibi makineler satıyoruz kendi imalatımız.
  9. Emin Can

Ürünün fiyatı 20.000 bandındaydı bilmiyorum tam olarak.
  10. Emin Can

Gerekli işlemler yapıldı. Onlarda hesapların çalındığını söyledi ve ayrıcı bu siparişler iptalini trendyol sağlayacak. 1711229094 Ve bir şey daha belirtmek isityorum. Bugün sipariş eden müşteri mesaj atmış ve ona iban bilgisi atıp şu fiyata ibana atarsan ucuza veririz demiş.
  11. Emin Can

Teşekkür ederim. Trendyol kaynaklı.
Top Bottom