eminbarak isimli üyenin son içerikleri

1. eminbarak

Laptobumun Ekranı Neden Bu Halde Olabilir

garanti yok
  2. eminbarak

Laptobumun Ekranı Neden Bu Halde Olabilir

Laptobumun köşelerinde bu şekilde mavilikler oluşuyor. İlk açınca bir şey yok ama zaman geçtikçe yavaş yavaş mavilik oluyor. Bu mavilik sadece siyah ve koyu ekranlarda görünüyor. Neden oluyor olabilir.
  3. eminbarak

xiaomi note 10s telefona format attım oturum açılamadı hatası veriyor

1678194564 telefonun imeisi btknın havuzundan silinmiş sanırım
  4. eminbarak

xiaomi note 10s telefona format attım oturum açılamadı hatası veriyor

Telefon yurtdışı format attım bi türlü kurulmuyor. apk olarak google play hizmetlerini yükleme çalışıyorum uygulama yüklenmedi hatası veriyor ne yapabilriim
  5. eminbarak

Adidas Breaknet Nerden Alabilirim (yalı spor kupon lazım)

Bu ayakkabıyı bayadır arıyorum 43.5 veya 44 hiçbir yerde yok. Bi yalı sporda 44 numara var kupon varmı kullanabiecegim. Koray sporda kupon var 1000 TL ayakkabı 750 ye geliyor ama beden yok.
  6. eminbarak

pes 2023 gamepad görmüyor yardım

pes 2023 indirdim steamden kontorlcü ayalıcam ps4 kolunu görmüyor normalde 2021 oynarken görüyordu nasıl düzelteblirim
  7. eminbarak

İmei kaydı yaptım ama şebeke gitmedi

e devlet
  8. eminbarak

İmei kaydı yaptım ama şebeke gitmedi

Arkadaşlar sabah imei kaydı yaptım.cihazım kayıtlı görünüyor şuan içindeki hat ile kayıt sahibinin hattı farklı ama cihaz kapanmadı şebekesi neden böyle.12 saati geçti kayıttan beri normalmi
  9. eminbarak

Acil.Vergi dairesne imei kayıt ücreti yatırdım karttan çekilmiş sisteme düşmemis

sistemde şuan askıda görünüyor. ne yapmam lazım ödenmedi olarak görünüyor ama kartımdan çekilmiş
  10. eminbarak

Kuzeni̇m yurtdışından i̇ki̇ kapali kutu i̇pad 10. nesi̇l geti̇rebi̇li̇r mi̇?

KUZENİM YANINDA TELEFON FİLAN GETİMMEYECEK SADECE 2 İPAD 10. NESAIL KAAPLI KUTU GETİRECEK SIKINTI YAPARLARMI
  11. eminbarak

abim odamda çakmağımı buldu

KARDEŞİM AKLIN VARSA GİT AİLENE SÖYLE BAK YAŞIN BÜYÜK İHTİMALLE KÜÇÜKTÜR. BIRAK O SİGARA ZIKKIMINI YANİ BENİM KARDEŞİMDE 15 YAŞINDA İÇTİĞİNİ ÖĞRENDİM KIMSEYE SÖYLEMEDİM BIRAKMASINA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞTIM YEMİNLER ETMESİNE RAGMEN BIRAKMADI DEDIM GEL HASTANEYE GOTUREYIM YOK DEDI BIRAKTIM. ETTİĞİ...
  12. eminbarak

Yardım BİR PASAPORTA KAÇ TELEFON KAYDEDİLİR

ya bazı yerlerde 3 yılda bir pasaporta kaydedilir deniliyor bazı yerlerdede 1 pasaprota 3 tel kaydedilir deniliyor bilgisi olan bilgi verebilirmi
  13. eminbarak

Yardım KİMLİĞİME EN UCUZ ŞEKİLDE İMEİ NASIL KAYDEDERİM

ŞUAN BENDE 12 PRO MAX VAR BUNU EN HIZLI VE UCUZ OLARAK HANGİ ÜLKEYE GİDEREK ADIMA KAYDEDEBİLİRİM. KIBRISA BAKTIMDA UÇAK BİLETİERİ 1500 DÖNÜŞTE 1500 3 E GELİYOR. BAZILARI GEMİ VAR DEDİ GEMDE ONLİNE BULAMADIM BİLGİSİ OLAN VARMI. ADANADA YAŞIYORUM
Top Bottom