Emir Osman isimli üyenin son içerikleri

1. E

Steelseries klavye için keycaps ariyorum

Piyasayı hiç bilmiyorum uk layout keycaps ariyorum bütçe olarak pek bişey yok aklimda önerilere açığım
  2. E

xDrive mı? Hawk mı? Exvega mı? Hangisi daha iyi?

Hawkin yeni serisini olan fame ye bakabilirsin
  3. E

Yan monitör için öneri

bu nasıl https://www.laptop.com.tr/urun/167453/asus-tuf-gaming-vg247q1a-23-8-inc-full-hd-165-hz-1ms-va-freesync-gaming-monitor/ 1709131477 va mıs ama bu neyse sagol hocam dedıklerıne bakıyım
  4. E

Yan monitör için öneri

minimum 24 ips yada tn olsa güzel olur
  5. E

Yan monitör için öneri

ASUS VA24EHF monitör ile Asus Tuf Gaming VG246H1A arasında kaldım aralarında ne tür farklar var siz ne önerirsiniz ielrde konsolla kullanabılırımde tam kesın degıl ama sizce hangisini almalıyım 500 TL farka değer mi
  6. E

mavı ekran hatası alıyorum cozum arıyorum

Tamamdir hocam yaptim sorun devam ederse burdan yazarim
  7. E

sıte guvenılır mı
  8. E

rtwlanu.sys hatası alıyorum format attım belkı duzelır dıye sonra uygulamaları kurarken wıfı adaptorunun uygulamasının ıcınde rtwlanu dıye bır dosya gordum ve su an tekrar kurmadım ama sıber guvenlıkle ugrastıgım ıcın kullanmam gerekıyor o adaptoru ne yapmam gerekıyor
  9. E

Odami planlamada bana yardim edin

Hocam aslinda soyle ablam var onunla donusumlu kullaniuoruz odayi normalde yurt disinda calisiyor ama trye geldigi zaman odayi kullaniuor bi yandan da o yuzden gardrop istiyorum onun kiyafetleri ile benim kiyafetlerin sigmasi icin aslinda pek evde de durmuyor cok nadir geliuor ama kiyafetlerinin...
  10. E

Hocam sence sey yapsak nasil olur cam kenarina komple yerden 50cm yuksek cekmeceli bir yatak yaptirsak tahtadan sonra kapinin giriste sol tarafa uzun bir gardirop suan ki kitaplik olan yerede kitapligin basladigi yerden sag duvara kadar up uzun bi masa L seklinde sonra duvardanda kapiya kadar...
  11. E

Aslinda sey yapasim var su an ki yatak olan yere bi ranza alip alti bos olan onun altini kitaplik yada televizyon koltuk koyup etrafindada perde cekip film oyun odasi gibi kucuk bisey yapip bi tane gardirop 150 180 genisliginde 1 tanede 2 metre masa dusunuyorum siyah perde yere halifleks odayi...
  12. E

Kesin bisey yok aklimda ama az degil 10k ustu 1702213039
  13. E

Odam 11 metre kare 3.60 x 3 metre kesin bi bütcem yok odamdaki esyalarim 25 senelik yeniden odayi tasarlamak istiyorum yeni yatak yeni gardirop yeni kitaplik yeni masa 2 metre genisliginde 60 cm derinliginde masa yada 180 genislik 60 cm derinlik L masa dusunuyorum perdede almak istiyorum aklimda...
  14. E

piyano calmaya baslamak ıstıyorum

kanal var mı bıldıgın guzel anlatan
  15. E

piyano calmaya baslamak ıstıyorum

yok okuyarak degıl ya nasıl dıyım notlarla sarkılar olan baslangıc sarkılarından ılerı sevıye sarkılara gıbı dusun
Top Bottom