emiragacci isimli üyenin son içerikleri

1. emiragacci

Asus Rog Strix G18 vs M2Pro Macbook Pro

teşekkürler
  2. emiragacci

anladım o zaman macbook almak daha mantıklı diye yorumladım
  3. emiragacci

öğrenciler için makul bir fiyatı oluyor
  4. emiragacci

şöyle genel olarak adobe ve blender programlarını kullanacağım mac ile uyumlu ama blender da nasıl bir performans verir bilmiyorum
  5. emiragacci

Merhaba arkadaşlar grafik tasarım ve animasyon için dizüstü bilgisayar arayışındayım bütçem; https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g18-g814ji-n6142-intel-core-i9-13980hx-16-gb-1-tb-ssd-rtx-4070-240-hz-freedos-18-qhd-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003VB1D6...
  6. emiragacci

Grafik tasarım ve animasyon için 60-70 bin arası laptop önerisi

m2 pro macbook çok aklımı çeliyor kararsızım
  7. emiragacci

Grafik tasarım ve animasyon için 60-70 bin arası laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar, grafik tasarım okuyorum ve masaüstü bilgisayarımı satıp okulda rahat edebilmek için güzel bir laptop almak istiyorum sizce 60-70 bin arasında bütçeye ne alabilirim ve Apple almak mantıklı olur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  8. emiragacci

Grafik tasarım için macbook vs windows

güncel
  9. emiragacci

Grafik tasarım için macbook vs windows

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 50-60 bin TL bütçem var grafik tasarım okuyorum fakat Macbook ve windows bir bilgisayar arasında kaldım grafik tasarım okuduğum için web tasarımdan animasyona kadar kapsamlı derslerim var fikirlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. 1692038869 güncel
  10. emiragacci

50.000 TL'ye grafik tasarım ve animasyon için bilgisayar önerisi

evimde halihazırda masaüstü kullandığım için monitör klavye vb şeyler mevcut
  11. emiragacci

karar veremedim o yüzden sizlerin fikirlerini de merak ediyorum
  12. emiragacci

Merhaba arkadaşlar, grafik tasarım öğrencisiyim 2019 yılında almış olduğum masaüstü bilgisayarım artık programlarda yetersiz geliyor ve bundan ötürü yeni bilgisayar almaya karar verdim fakat laptop ve masaüstü almakta çok kararsızım okulda geçtiğimiz sene ödevlerimi arkadaşlarımın laptoplarından...
  13. emiragacci

ASUS Tuf 1660ti muadili

İtopya mı yaptı bunu
  14. emiragacci

ASUS Tuf 1660ti muadili

Üretimi olmadığı için stoklarda ton deyip para iadesi yapıyorlarmış 1660ti isteyin 1660super e düşmek yerine
  15. emiragacci

ASUS Tuf 1660ti muadili

Merhaba arkadaşlar ekran kartım için değişim/iade raporu çıkacak tüketici danışma hattına sorduğumda ürününüzün aynısı üretilmiyorsa iade yapılır yada siz mağaza ile anlaşarak değişim isteyebilirsiniz dedi ben ürünü itopyadan aldım ve Tuf 1660ti üretilmiyor acaba bana 1660 süper yada muadilini...
Top Bottom