Emirhan.py isimli üyenin son içerikleri

1. Emirhan.py

CS 2 fps sorun düşük fps

apu işlemciden dolayı performans kaybı olur zaten rtx 3070 fps değerleri genelde 200-300 arası ama sen full ayarlarda oynuyorum demişsin ondan kaynaklı olabilir youtubeden ekran kartının yüksek ayarlarda ki oyun testlerini izle ona göre ayar yaparsın
  2. Emirhan.py

Ryzen 5 5600 Çok Yüksek Derece Isınması

yorucak bişey yapmıyorum ki
  3. Emirhan.py

Ryzen 5 5600 Çok Yüksek Derece Isınması

Merhaba herkese oyunlara girdiğimde amd ryzen 5 5600 olan işlemcim 85-90 derece bandına çıkıyor bunun sorunu ne olabilir stok soğutucu ile kullanıyorum sistemi ocak ayında aldım o zamandan beridir böyle normal değildir herhalde kronik sıcaklık sorunu olduğunu biliyorum yardımcı olabilirmisiniz...
  4. Emirhan.py

steam hesabım çalınırmı yardımm

phishing (oltalama) yapıyorlar böyle benzer isimde siteler açıp steam a özel tıpkısının aynısı scriptler kodluyorlar ve bu şekilde 10dolar gift card veriyorlar falan fistan diyerek paylaşarak yayılıyor insanlarda hiç dikkat etmeden kullanıcı şifreyi girdikten sonra bunlar bir de api ya...
  5. Emirhan.py

linki bana özelden atarmısın
  6. Emirhan.py

tamam o zaman sıkıntı yok böyle şeylerden tedirgin olmayın girip çıkmakla bir şey olmaz
  7. Emirhan.py

linke giremekle hiçbir şey olmaz merak etme eğer girdiğin siteden herhangi bir dosya inerse ve açarsan veya girdiğin sitede bilgilerini yazarsan o zaman çalınır
  8. Emirhan.py

Dell 27″ G2722HS IPS 165Hz 1Ms Full HD alıyorum alıyo.... alldııı...

yok asansör özelliği var bir de yukarı aşşağı eğme bende 24 inç olan modeli var sorunsuz kullanıyorum tavsiye ederim ghosting ve ölü piksel sıkıntısı da yok
  9. Emirhan.py

Mouse Önerisi 300 - 400 arası

100 TL daha çıkarabilirsen rival 3 den daha iyi razer viper mini 3 saat önce aldım gayet süper kullanan kişilerde rival 3 den geçmişler buna istersen araştır
  10. Emirhan.py

Yardım The Hunter Call of The Wild Türkçe Yama

The Hunter Call of The Wild oyunu için türkçe yaması var mı bir kaç yere baktım onlarda virüslü .exe halinde veriyorlar bildiğiniz yama sitesi varsa da yazabilirsiniz
  11. Emirhan.py

gaming.gen.tr sitesi ne kadar güvenilir?

23k sistem aldım gayet güzel sıkıntısız zaten piyasa da kendini öne çıkaran bir firma
  12. Emirhan.py

[AFAD] AFAD Gönüllüsü Olma Rehberi (arama & kurtarma görevlisi)

@2mApoo elinize sağlık şunu düzeltelim temel yeterlilikte afad gönüllüsü olmak için en az 15 yaş yetiyor https://gonullu.afad.gov.tr/ burada yazdığı gibi
  13. Emirhan.py

valorantta daha yüksek fps almam gerektigini düşünüyorum

valorant işlemci oyunu olduğundan dolayı amd işlemciler inteli geride bırakıyor benim amd ryzen 5 5600 350-400 fps alıyorum
  14. Emirhan.py

www.hpstore.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

bence sipariş verilir geldiğinde kontrol edersiniz zaten eğer kablolu gelir ise iade süreci başlatırsınız
  15. Emirhan.py

Öneri Türknet'ten geçiş için İSS önerisi

banada bugün mesaj geldi 250tl oluyormuş faturam türknet 100mb paketini kullanıyorum ortalama 120mb hız alıyorum fiyat yüzünden değiştirmek durumunda kalıcam mecbur aklımda comnet var sizce neye geçilir hız olarak ve kopma olmayan iss
Top Bottom