Emirhan2626 isimli üyenin son içerikleri

1. E

valorant'ı acamıyorum

valoarnt bugün öğlen acılmamaya başladı ve yöntem olarak vanguardı silin vs. diyordu normalde valorantı acınca görev yöneticisnde vs. hicbiyerde acılmıyordu nedeni nedir bilen varmı
  2. E

Öneri oyuncu mouse pad arıyorum

oyuncu mouse pad arıyorum dümdüz siyah olmassa iyi olur bütce max 400
  3. E

windows sandbox özelliği neden yok

windows 10 pro dayım ama windows sandbox özelliği yok naparım
  4. E

bana 123 tane valorant random hesap icin başlık lazım

yani şey diyorum bi platformda satış yapıyorum ve 124 tane farklı valorant random hesap katogarisinde isim bulmam lazım bazı kişiler chatcpt dicekleri icin yazdım 1707682254 evet ama 123 tane 1707682301 benim kötü 123 tane valorant random hesap ilan ismi arıyom ama hepsi farklı olması lazım bi...
  5. E

bana 123 tane valorant random hesap icin başlık lazım

bana 123 tane valorant random hesap icin başlık lazım nerden bulabilirim chatcpt ye sordum cevaplamıyo
  6. E

Bilgisayarımda trojen olup olmadığı hakkında

cevap bulabildinmi bendede aynı şey var
  7. E

bi dosya yükledim trojen hatası verdi windows

bir dosya yüklemiştim trojen algılandı dedi engelledi bir sıkıntı cıkarmı 1706043904 karantinaya alındı dedi
  8. E

valorantta skinlerin ingilizcesini nerden buluruz

işe yaramıyor 1705961633 sağol reis işime yarıcak 1705961666 yardım eden herkeze sağol
  9. E

10. E

vaolorantta bilgisiyarım bir anda donuyor

bu şeyi en son 4 5 ay önce yaşadım bilgisiyarım bir anda donuyor 6 ayda toplam maks 4 5 kere oldu neden kaynaklıdır bilgisayar donmasının detayları bir anda ekran donuyor kasam calışıyor kasanın üstünde olan acma/kapatma tuşum calışmıyor bilgisiyarı kapatmam icin prizden cekmem gerekiyor napmam...
  11. E

windows 10 home da sol alttaki windows logosuna basdığımda 1 2 saniye acılıyor

windows 10 home da sol alttaki windows logosuna basdığımda 1 2 saniye acılıyor ve mausda yuvarlak dönüyor ve kapanıyor geri napmam lazım vidiosunun linki burda https://streamable.com/r5y79e
  12. E

ACPI\INTC1056\2&DABA3FF&0 bilinmeyen aygıt

tamam sağolun iyi akşamlar
  13. E

ACPI\INTC1056\2&DABA3FF&0 bilinmeyen aygıt

ACPI\INTC1056\2&DABA3FF&0 bilinmeyen aygıt yardım edermisiniz gigabayt h610 anakart işlemci i3 12100f
  14. E

başlık bulamadım altta yazıyor

bi uygulama var sandbox diye steamı 2 kere acmayı sağlıyo farklı hesaplarda bi hesapta oyun oynuyodum diyer hesapta oyun yüklüyodum sandboxtan steama girince oyun yüklü gözüküyo oynanıyo orjinal steamda yüklü gözükmüyor
Top Bottom