Emirhan6060 isimli üyenin son içerikleri

1. E

Lenovo G24-20 Alınır mı?

Merhaba bu monitörü almaya karar verdim sizce nasıl ölü piksel ghosting gibi sorunlar olur mu kronik sorunları var mı...
  2. E

Asus VY249HGE VS LG 24GN60R-B Ultragear Sizce Hangisi?

Sizce hangisi daha mantıklı olur oyun için? https://www.hepsiburada.com/asus-vy249hge-23-8-inc-144hz-1ms-full-hd-freesync-ips-gaming-monitor-p-HBCV00004P98A7?magaza=Vizyon%20Bilgisayar&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.96.1...
  3. E

Acer Nitro VG240YM3BMIIPX Vs Asus VY249HGE

Hangisini almalıyım?
  4. E

Eski kasadan yeni kasaya ssd ile oyun aktarmak

Kanka ssd de okadar yer yok sadece 128gb var o yüzden olmuyor acaba oyun dosyalarını c diskine aktarsam ordan tekrar d diskine aktarsam olur mu
  5. E

kanka bu yöntemle ssd den başka bir ssd ye aktarıyor oyunu ben aynı ssd de nasıl oynayacağımı soruyorum
  6. E

Kanka bu yöntemle yapsam sıfırdan silip yükleme süresinden kısa olur mu yoksa aynı süre mi
  7. E

Merhaba ben yeni bir bilgisayar aldım eski kasamdaki içinde sadece gta 5 oyun dosyaları olan ssd yi yeni kasama taktığımda oyunu oynayamıyorum epic games oyunu görmüyor bunu nasıl çözebilirim
  8. E

1000TL Altı Mikrofonu Güzel Kulaklık

1000TL bütçem var mikrofonu güzel olan kulak üstü oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz?
  9. E

Ziraat Bankası EFT işlemi alıcının soyadı yanlış yazıldı

ben bankanın içinden memurlar aracılığıyla para göndermiştim ziraat hesabıma mı yatar yoksa bankanın içinden memurlar aracılığıyla mı paramı geri almam gerekiyor
  10. E

evet iban doğruydu sadece soyadının 2 harfi yanlış yazıldı
  11. E

Merhabalar ziraat bankasından bir kişiye eft olarak para gönderdim fakat sonrasında alıcının soyadını yanlış yazıldığını farkettim öyle az bir mebla da göndermemiştim 10.000 civarı bu konuda ne yapabilirim paramı nasıl geri alabilirim
  12. E

GTX1660Tİ R5 3600 Sistem alınır mı?

2-3Yıl götürse yeter gta lol valorant falan oynamak için almayı düşünüyorum zaten
  13. E

GTX1660Tİ R5 3600 Sistem alınır mı?

Sistem bileşenleri; 12.500TL İşlemci: Ryzen 5 3600. Anakart: Gigabyte A520M-K V2. RAM: Kingston Fury RGB 2x8GB 3200MHz. Depolama: WD Green 250GB M.2 SSD. Ekran kartı: MSI Gaming X GTX1660 Ti 6 GB. Kasa ve güç kaynağı: Zoko chiko beyaz kasa 4xargb fan + 600W 80+ güç kaynağı. Ayrıca sistemde...
  14. E

RTX2060SUPER R5 3600X 13K eder mi?

sistem bileşenleri; İŞLEMCİ: AMD RYZEN5 3600X ANAKART: MSI B450M EKRAN KARTI: ASUS DUAL OC RTX 2060 SUPER RAM: CORSAIR VENGEANCE 2X8(16GB) HDD: SEAGATE 1TB KASA: FRISBY VENOM FC-9270G 650W PSULU KASA
  15. E

Nova Apu Vs Crystal 5A Apu Sistem

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-rx5600xt-6gb-oyun-bilgisayari-1161829406/detay bu nasıl hocam fiyatına değer mi işlemcisini veya ekran kartını 1000TL kadar artırabilirim
Top Bottom