EmirhanT34 isimli üyenin son içerikleri

1. E

Vycsn'nin Ekran kartına etkisi!

Gelişmiş görüntü ayarlarına girince 180 gösteriyor keza valorantta 180 e sabitliyor. Acaba 100 fps aldığı için 60 a sabitliyor olabilir mi
  2. E

Vycsn'nin Ekran kartına etkisi!

Arkadaşlar merhaba 1660 ti ekran kartım var. Örneğin gta 5 de 100 fps alırken Vycsn açınca montitörüm 180 Hz olmasına rağmen 60 a sabitliyor, bunun nedeni nedir ilk sorum. Diğer sorum ise ekran kartı kullanımı ve sıcaklık değeri düşüyor, bunun ekran kartı ömrğne olumlu veya olumsuz bir etkisi...
  3. E

Kulaklık Önerisi ve Bilgilendirme?

Arkadaşlar merhaba. Yeni bir kulaklık alacağım fakat şunu anlamadım, mikrofony olan kulakiçi bir kulaklığı kulaklık girişine taktığım zaman ses alabiliyorum ama veremiyorum. Gaming kulaklıklara baktıpım zaman onlarda da tek giriş var? Hangi girişe takarsam ses alırım yoksa extra bi parça almam...
  4. E

İTOPYA ÖDEME HAKKINDA BİLGİ?

Arkadaşlar merhaba kredi kartım yok ve itopya da max 7k nakit kabul ediyor. Mağzaya gidip elden alsam ve orada havale eft yapsam banka kartından, kabul ederler mi?
  5. E

2022de 1660ti almak hakkında?

5400 knaka 1664209513 Kanka arada 3kya yakın fark var ama
  6. E

5400 TL 1664209408 5400
  7. E

Arkadaşlar yarın i3-12100f ve GTX1660ti evo oc 6 gb almayı düşünüyorum 2k 4k gibi bi isteğim yok 1080p okey bana. Almak mantıklı mı?
  8. E

PC Hocasının yeni sistemi hakkında

çok yok maalesef de alınmaz mı diyosun
  9. E

ne gibi bir sorun çıkartabilir ki ve https://www.tebilon.com/antec-nx-series-nx291-kasa-performax-750w-80plus-bronze-yari-moduler-bundle/ sistemde hazır olarak kabul edilen kasa yerine bunu seçsem fark yaratır mı yoksa aynı bokun laciverti mi
  10. E

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar hepinize. Pc hocası TEBİLON adlı yeri baz alarak çok uygun fiyata güzel bir sistem topladı fakat ben daha önce TEBİLON'a dair herhangi bir şey duymadım siz veya yakınınız bir alışveriş gerçekleştirdi mi eğer gerçekleştirdiyse nasıl bir deneyim yaşadınız...
Top Bottom