EmirhanYlmz isimli üyenin son içerikleri

1. E

AMD Mİ? İNTEL Mİ?

amd her türlü ama am4 soket olanlar için geçerli yazdığım am3+ falan alıcaksan git intel al daha iyi
  2. E

Ucuz 1155 pin anakart önerisi

Valorant 70-80 FPS falan kasmıyor ama yetersiz bence ben 3 yıl önce toplamıştım o zaman iyiydi harbiden bütün oyunları oynuyordum
  3. E

Ben yeni pc topluycam bu paraya bu pc toplanırmı

aslında ayn arada 200-300 TL fark var onu alırım büyük ihtimal rx 6500 xt daha iyi gibi
  4. E

yada 1650 nin yanına ryzen 5 3600 mü alsam yoksa 5600 alıp ilerde ekran kartınımı değiştirsem hangisi daha mantıklı
  5. E

Anakart.Gigabyte A520m-h İşlemci:Amd ryzen 5 5600 Ram:XPG gammix d30 16 gb (2x8) Ekran kartı:Gtx 1650 hepsini tek tek topladığım için 9100 TL ye geliyor sizce alınır mı? ama bende harddisk ssd falan kasa falan var elimde o yüzden onları almaya gerek yok bu fiyata bu sistem iyi mi?
  6. E

Valorant hakkında yardım.

1. Hayır 2.sadece parayla bide savaş biletlerinde bedava 1-2 skın var bide ajanların 10. Kontratinda bedava tabanca skinleri var
  7. E

görev yöneticisini açtığım da cpu %100 oluyor

Durduk yere uyarı aldım yanlış cevap vermekten
  8. E

yok yani kurumuştu eskisi
  9. E

Ekran kartı önerisi fiyat performans

alrıım psu 350 wat yada 400 wat falan zaten işlemciyide i7 3770 yapmayı düşünüyorum sonradan
  10. E

kendin bilirsin benden sana tavsiye ama 5 derece düşürmez baya düşürüyor bende sürmemiştim %100 ken %70 lere düştü 30 derece falan farkediyor
  11. E

psu nun markasını bilmiyorum fakat 270 wat
  12. E

çünkü işlemci ısınınca daha da yük altınta çalışmaya başlar yani şöyle düşün sen yazın ortasında uzun kolluyla çalışabilirmisin terlersin oda o mantık
  13. E

dostum işlemcine termal macun sür düzelir anlamıyorsan bilgisarcıya sürdürt termal macun de sürer zaten ucuz bişey max 50 TL
  14. E

sistemim İşlemci:İ5 3470 Ram:16 GB bu sisteme ekran kartı almayı düşünüyorum benim ekran kartım msi r7 250 ben ise rx 570 almayı düşünüyorum daha fiyat performans bir ekran kartı varsa önerirmsiniz
Top Bottom