Emirjan7 isimli üyenin son içerikleri

1. E

Ryzen ve İntel karşılaştırma sistem tavsiyesi?

Dostum açıklamada belirttim yanlış yazıldığını zaten. Tam okursan zaten fark ederdin. Beni düzeltmek yerine sadece fikir belirtirsen sevinirim.
  2. E

Ama soru bu değil :)
  3. E

Evet tabi ki ekran kartı gelicek sistemlere. 2000-2500 bandında idarelik bi ekran kartı düşünüyorum.
  4. E

İki sistem arasında kaldım az bi fiyat farkı var aralarında sizce hangisi daha mantıklı? İntel i5 olucak İ3 değil. Fiyat 5000 TL ( tüm ürünler sıfır) Ryzen fiyat 5500 TL ( ram hariç sıfır ürünler.) Sistemlere ekran kartı sonradan alıcam bu haliyle karşılaştırmak istiyorum? Sizce hangisi?
  5. ASUS TUF RX 5600 XT - GARANTİ VE KUTULU

ASUS TUF RX 5600 XT - GARANTİ VE KUTULU

Alalı 1 yıl oldu sistemimi sattığım için satıyorum. Kutu, fatura ve garanti mevcuttur. Wp (5354331698)
  6. AOC 27'' CQ27G2U 144Hz 1ms 2K Monitör

AOC 27'' CQ27G2U 144Hz 1ms 2K Monitör

-Alalı 1 yıl oldu. -Sorunsuz ürün ölü pixel yoktur. -Kutulu -Garantili -Faturalı WP (5354331698)
  7. ASUS TUF RX 5600 XT - GARANTİ VE KUTULU

ASUS TUF RX 5600 XT - GARANTİ VE KUTULU

Alalı 1 yıl oldu sistemimi sattığım için satıyorum. Kutu, fatura ve garanti mevcuttur. Wp (5354331698)
  8. ( R5 3600 + RX 5600XT ) Garantisi Gaming Bilgisayar

( R5 3600 + RX 5600XT ) Garantisi Gaming Bilgisayar

( PARÇA PARÇA SATIŞ OLUR) Whatsapptan yazabilirsiniz - 535 433 16 98 06/07/2020'de İtopya.com'dan aldığım bir sistemdir. Tüm fatura ve kutuları duruyor. Garantisi devam eden ürünlerdir. Piyasada ki her oyunu FPS sıkıntısı son ayarlarda oynatıyor. Zamanında hevesle çok araştırıp en iyi...
  9. Garantisi Gaming Bilgisayar ( R5 3600 + RX 5600XT )

Garantisi Gaming Bilgisayar ( R5 3600 + RX 5600XT )

( PARÇA PARÇA SATIŞ OLUR) Whatsapptan yazabilirsiniz - 535 433 16 98 06/07/2020'de İtopya.com'dan aldığım bir sistemdir. Tüm fatura ve kutuları duruyor. Garantisi devam eden ürünlerdir. Piyasada ki her oyunu FPS sıkıntısı son ayarlarda oynatıyor. Zamanında hevesle çok araştırıp en iyi...
  10. E

R5 3600 ve RX 5600XT sistem ne kadar eder?

2. el bilgisayarımı satmak istiyorum. Piyasasını araştırdım ama tam bir bilgiye pek de ulaşamadım. Fikriniz nedir, ne kadar eder? Alalı 1 ay sonra 1 yıl olacak tüm garantileri devam ediyor. Sadece oyun oynadım. Mining yapılmadı.
  11. E

Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır hatası

türk telekomu aradım bağlantıma hata atanmış onu kapattı düzeldi
  12. E

Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır hatası

Bilgisayarıma format attım sonra Steam yükledim açmaya çalıştığımda aldığım hata şu şekilde. İnternette dolaşan çoğu çözümü denedim. Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır lütfen ağ bağlantınızı doğrulayın ve tekrar deneyin.
  13. E

İnternet bağlantısı var ama İnternete girmiyor

Bilgisayarıma yeni format attım Windows 10 kurdum. Sorunsuz açıldı fakat internet bağlantısı var göstersede internet siteleri açılmıyor. Hem Wi-Fi olarak denedim hem de kablolu olarak denedim sonuç aynı. İnternet sorun gider yapıyorum ve aldığım sorun, Web sitesi (www.microsoft.com) çevrimiçi...
  14. E

ASUS RX 5600 XT overclock nasıl yapılır?

ASUS TUF RX 5600 XT nasıl overclock nasıl yapılır bilgisi olan var mı?
Top Bottom