Emirkese isimli üyenin son içerikleri

1. E

Ps 4 ü kırdırmak istiyorum

Merhabalar malum oyunlar çok pahalı nasıl kırdırabilirm ya da fiyatı ne kadar kırdırmanın
  2. E

ÖTV'li araç kullanımı

Arabayı aldıkta ehliyeti 1 hafta sonra alıyorum babam ve amcam kaydedildi diyorum ki öyle bişe oluyorsa amcamı kaldırıp beni ekleyeyim
  3. E

ÖTV'li araç kullanımı

ÖTV ne kadardır fazla mı genel polisler çünkü bakmıyor ruhsat ehliyet istiyor bakıyor veriyor
  4. E

ÖTV'li araç kullanımı

Ben notere gitsem şimdi yazdırabilir miyim 3.derece akrabalık var
  5. E

ÖTV'li araç kullanımı

Ehliyet varda polis yakalarsa ne olur 1711849428 Fiat böyle paylaşmış
  6. E

ÖTV'li araç kullanımı

Merhabalar ÖTV araç amcamın üstüne 3.akrabalık var ben sürebilir miyim
  7. E

Bilgisayarım kaça satılır yardımcı olur musunuz

Monitörle beraber mi
  8. E

Bilgisayarım kaça satılır yardımcı olur musunuz

Merhabalar bilgisayarımı satmak istiyorum Özellikler: İnno3d Gtx1050ti ekran kartı İ3 9100f işlemci 8*2=16 gb ram 3000 mhz 450 w soğutucu Asus h310 m r r2.0 anakart 480 gb Ssd Acer 144 hz 1 ms monitor Kasa da ve monitörde en ufak bi hata yoktur Hiçbir oyunda bugüne kadar kasma donma...
  9. E

Devlet üniversitesinde pilotaj okumak

Merhabalar İnternetten araştırdım ama bulamadım Hangi devlet üniversitelerinde pilotaj bölümü var bilgisi olan söyleyebilir mi?
  10. E

Vakıf olan üniversite pilotaj bölümleri

Merhabalar İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ Vakıf olan Pilotaj bölümleri masrafları internette yazmıyor bilgisi olan var mı yıllık ne kadar öderiz toplam Uçuş kursları dahil Vakıf olan üniversitelerde
  11. E

Witcher 3 Velendeki diğer ipuçları

Merhabalar Witcher 3'de Velen'deki diğer ipuçlarını incele ve Baronun karısını bul diyor. Bu görevi geçen var mı 2 gündür uğraşıyorum olmuyor sürekli yardımcı olursanız sevinirim. Fotoğraf atılmıyor nedense
  12. E

Maximum mısır fiyatları

Merhabalar maxiumumda mısır fiyatlarını bilen var mı
  13. E

Web tasarımcı olduktan sonra ne yapmak gerekir.

Merhaba arkadaşlar Ben şuan web tasarım işinde çalışıyorum mesela site yapmaya başladım kodları ezberledim vs.İş nereden bulabilirim bi bilgisi olan var mı?
  14. E

Format attıktan sonra windows silinirmi

Merhabalar bilgisayarı yeni alınca usbden windowsu yükledim şimdi format atmak istiyorum attıktan sonra windows kendine yüklenirmi yoksa tekrardan usb ile yüklememmi gerekiyor
  15. E

Yazılım işine girme tavsiye verebilirmisiniz

Merhaba değerli arkadaşlar ben yazılım web işine girmeye karar verdim ve dalımı java üzerinden ilerletme kararı aldım sizce udemy kursları alınır mı??bana ne tavsiye verebilirsiniz bu işe gerçekten merak salmış durumdayım ve öğrenmek başarmak çok istiyorum.Aranızda ilgilenenler falan varsa yazabilirmi
Top Bottom