emox26 isimli üyenin son içerikleri

1. E

1660 Süper Ekran Kartı Oyunlarda 100'de 100 Ünü Kullanıyor

arkadaşlar cpum çok az kullanıyor ekran kartım yüzde yüz kullanıılıyor ve çok fazla ısınıyor bi çözüm felan varmıdır
  2. E

amazonda önerebilceğiniz uygun gaming ürünler [klavye.mouse.kulaklık.mousepad)

1658434844 tepkime süresi felan nasıl gecikme varmı daha gelmedi mouse çok bakma vaktim olmadı
  3. E

500 TL gibi civara varmı peki kulaklık önerisi mouse olarak g305 aldım sizce iyi mi?
  4. E

HyperX cloud Stinger alınır mı?

bende almayı düşünüyorum fakat fazla emin olamadım
  5. E

g305 uygundu onu aldım birde klavye ve kulaklık önerisi lazım hyperxi düşündüm fakat mikrofon kalitesi vb nasıldır araştırmadım
  6. E

500 civarı 1658430623 1 tane ürün için
  7. E

amazonda önerebilceğiniz gaming ürünler

arkadaşlar amazonda şuanda uygun önerebilceğiniz bişiler varmı alabilceğim [gaming]
  8. E

Logitech g305 alınır mı?

arkadaşlar almayı düşünüyorum alınır mı? sizce g305 tepkime süresi olsun felan nasıl [valorant oynuyorum]
  9. E

e-ticarete başlamayı düşünüyorum

arkadaşalr kendi çağımda e-ticaretle uğraşmak istiyorum önerileriniz varmıdır
  10. E

e ticarete başlmayı düşünüyorum

ebay dediğinz site yabacnı bir yer dimi
  11. E

e ticarete başlmayı düşünüyorum

kendi çapımda e ticaretle uğraşmak istiyorum önerileriniz varmıdır acaba
  12. E

amazon 200tl harcamadan sonra çekiliş [7 çekiliş 7 unutulmaz gün]

arkadaşlar 200tl üstü harcayınca belli çekilişlere katılabiliyoruz tam olarak amacı ne bunun biglisi olan varmı
  13. E

g203 mü daha küçük steelseries rival 3mü

arkadaşlar hangisi daha büyük acaba bilen varsa çok iyi olur
  14. E

razer viepr mini steelseries rival 3

arkadaşlar sizce hangisini almalıyım
Top Bottom