emre Gökmen isimli üyenin son içerikleri

1. E

500-550 TL kulaklık önerisi

Biliyorum şu dönemde su fiyata düzgün kulaklık yok kötünün iyisini arıyoruz artık 😂
  2. E

Rzbilgisayar güvenilirmidir

Arkadaşlar akakçede beğendiğim bi kulaklık var baktım en ucuz satan site rzbilgisayar diğer siteler ile arasında 100 TL gibi bi fark var güvenilirmidir ekstra 100 TL vermelimiyim?
  3. E

Bilgisayar çalışıyor monitör klavye mouse çalışmıyor

Hocam yardımınız için teşekkürler bugün bilgisayarcı ya götürdüm anakartta sorun olabileceğini söylediler yarın ise garantiye vericem sizide boşuna yordum kusuruma bakmayın
  4. E

Eski bir sistemim yok maalesef o zaman yarın müsait oldugunuzda tekrar konuya bekliyorum iyi geceler görüşmek üzere 👍
  5. E

Hocam aslında durum şöyle oldu öncelikle sistemim AMD ekran kartlı 5 6 aylık bir sistem 1 ay öncesine kadar 0 sıkıntı dertsiz tasasız istedigim oyunlari oynayarak geldim ama nedense şu son 1 ay içinde her Allah'ın günü wattman sorunu almaya başladım wattmandan sonrada konuda bahsettiğim hatayı...
  6. E

Hemen deniyorum hocam en geç 5 dkye geri dönücem 1691522667 Sorun aynı hocam mouse ve klavyede ışık yok monitör aynı hatayı veriyor
  7. E

@Emmree reis bu monitöre görüntü gelmeme gibi sorunları olan kişilerin konularına cevap vermişsin olumlu sonuçlar almışlar rica etsem benimle de ilgilenirmisin bendeki sorun kasada her şey çalışıyor ramlerde sağlam hiçbir sıkıntısı yok ama ekrana görüntü gelmiyor LG marka monitör kullanıyorum no...
  8. E

Monitör no Signal entering the power saving mod shortly hatası veriyor

Monitör ayarlarına giremiyorum PC açılmadan
  9. E

Monitör no Signal entering the power saving mod shortly hatası veriyor

Arkadaşlar selam öncelikle iyi akşamlar dün bir konu açmıştım konuda ekran kartımın fanının dönmediğini monitörün güç tasarrufu moduna girdiğini belirtmiştim ekran kartı sorununu çözdüm şuan fanı dönüyor lakin monitörü çözemedim siz sormadan ben söyleyeyim hdmı giriş kullanıyorum kablo ekran...
  10. E

Ekran kartımın fanı dönmüyor işlemci güç tasarrufu moduna giriyor

1 2 gün bekleyip dediğini yapicam dostum belki sorunu bilen birisi cevap yazar
  11. E

Monitör kablosu (hdmı) ekran kartına bağlı zaten VGA kablosu anakarta bağlı sadece 1691329090 Oyuna girme şansım yok ki direk görüntü gelmiyor
  12. E

VGA kablosu anakarta bağlı ekran kartında hdmı kablo var 1691327559 Dostum ailemin haberi yok sıkıntı çıkarıcakları için söylemedim garantiye gönderecek olsam burda neden konu açayım
  13. E

VGA kablosu yeni yazıda belirttim zaten ondan yana bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum
  14. E

Arkadaşlar merhaba bu platformda yeniyim sırf şu derdime çare bulmak için bir hesap açtım sorunum şu bildiğiniz üzere AMD ekran kartlarının baş belası olan bir sorun var wattman hatası benide bir süre sonra buldu her Allah'ın günü 4 5 kere wattman hatası alıyordum + olarak hatayı aldıktan sonra...
  15. E

Ekran kartımın fanları dönmüyor monitör enerji tasarrufu moduna giriyor

Arkadaşlar merhaba bu platformda yeniyim sırf şu derdime çare bulmak için bir hesap açtım sorunum şu bildiğiniz üzere AMD ekran kartlarının baş belası olan bir sorun var wattman hatası benide bir süre sonra buldu her Allah'ın günü 4 5 kere wattman hatası alıyordum + olarak hatayı aldıktan sonra...
Top Bottom