Emre Yurdabakan isimli üyenin son içerikleri

1. E

işlemci soğutmak için soğutma sistemleri önerisi

arkadaşlar sıvı soğutma almak yerine kule tipi hava soğutma alayım diye düşünüyorum uygun bir fiyata önerebileceğiniz hava soğutma sistemi varmıdır maks bütçem 500 600 hava soğutmaya çok bi para verme taraftarı değilim açıkçası fiyat performans önerebileceğiniz ürünler nelerdir. işlemcim: amd...
  2. E

sıvı soğutma tavsiyesi

ne kadar a satıcaksın hocam
  3. E

sıvı soğutma tavsiyesi

https://www.itopya.com/gamebooster-infinity-360-white-edition-argb-sivi-sogutucu_u20528 bu üründen alıp kullanan oldumu arkadaşlar iyi midir? bu fiyata göre yoksa bu fiyat aralıklarında daha iyisi varmı bildiğiniz.
  4. E

İşlemci ısınınca kendiliğinin elektriğini kesiyor kapanıyor

Voltaj düşürümü yaptım 1.37 voltta şuan ve 4200 mhz e aldım boşta 50 60 arası seyrediyor yüke binince eskisi gibi hızlı yükselmiyor 1671961422 Asus prime b450 mk2 anakartım bu voltaj işinden pek anlamıyorum bi düşürdüm voltajı 1.3750 V da şuan hız 4200 mhz de bunun doğru voltaj olup olmadığını...
  5. E

1671927804 Bios nasıl sıfırlıyoruz
  6. E

1671927417 Stock soğutucum var ama 2 gün öncesine kadar sistemimde böyle bir sıkıntı yoktu bu kadar çok ısınmıyordu sorun olmuyordu hiçbir şekilde
  7. E

Amd ryzen 5500 işlemcim var daha sistem kurulalı 1.5 aylık oldu 4 gün kasaya ısınmasın diye ekstradan fan ekledim ve son 2 gündür oyun oynarken pc kendini kapatıyor ve elektriği kesip verdiğimde ancak açıyor ilk zaman işlemci hızım 4200 mhz çalışırken şuan 3800 mhz de çalışıyor al suite 3...
  8. E

Argb fan kontrolcüyü anakarta bağlayıp fanların hızını kontrol etmek

Kontrolcümde pwm ve data yazıyor böyle bişey var bunu anakartımda nereye takmam gerekiyor
  9. E

1671565914 Bu tip bi kablo çıktı içinden kabloda birde cpu fanı söketine benzer bi kablo çıktı ben bu cpu fanına benzer kabloyu fazla anakartımdaki fan söketi yerine taksam hızlarının kontrolünü sağlayabilirmiyimki anakart üzerinden. 1671565943 1671565993...
  10. E

Kasama yeni 4 adet argb fan aldım bunları kontrolcüsüne bağladım gücü sata girişinden verdim fakat ben bu fanların hızını kumandadan değilde anakarttan kontrol etme imkanım varmı anakart tımda 1 adet egzoz fanı için boşta yer söket var oraya kabloyu taksam kontrol sağlıyabilirmiyim. Anakart...
Top Bottom